Patarimai

Keli patarimai kaip tinkamai organizuoti įvairius renginius bei papasakosime į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis profesionalų vedėją organizuojant viešuosius renginius sostinėje.

Artėjant šiltajam metų laikui stovyklų vaikams pasiūlymai pilasi tarytum iš gausybės rago. Krepšinio, futbolo ir kitos sporto stovyklos, žygiai į gamtą, šokių stovyklos, kūrybinės, kalbų ir dar galybė kitų... Tad nenuostabu, jog šioje gausoje tėvams kyla klausimas, o kaip pasirinkti stovyklą vaikui?

Kuprinė yra vienas svarbiausių daiktų mokiniui. Žinoma, normalu, kad vaikai rinkdamiesi šį pirkinį pirmiausia vadovaujasi pirmuoju įspūdžiu, kurį sukuria vaizdas. Bet šiuo atveju tėvai „įsijungia“ racionalųjį mąstymą ir vertina kur kas daugiau kriterijų, svarbių vaiko laikysenai bei gerai savijautai. Taigi, kaip išsirinkti kuprinę vaikui? 

Stresas šiandieninio gyvenimo palydovas. Daugelis puikiai žinome, kas tai yra, tik nedaugelis su juo sėkmingai susidoroja. Todėl patarimai, padėsiantys susidoroti su užplūdusiu stresu, yra aktualūs kone kiekvienam. Taigi, ką daryti, kai esant sudėtingai situacijai užplūsta baimė ir didžiulis stresas? 

Apie paprasto vandens naudą ir jo poveikį sveikatai girdime labai dažnai ir daugelis jau neabejoja šio, regis, tokio paprasto ir beveik nieko nekainuojančio (išsivysčiusiose šalyse) produkto naudą. Taigi, kodėl svarbu gerti daug vandens? Aptariame kelis esminius aspektus. 

Apie sėdimo darbo, pasyvumo žalą kalbama garsiai ir daug. Visgi daugeliui to išvengti nepavyksta, mat tai susiję su darbo specifika. Dažnas dirba biuruose, prie kompiuterio ir sėdimoje pozicijoje praleidžia kone visą dieną. Žalai sumažinti rekomenduojami specialūs pratimai dirbantiems sėdimą darbą. Pateikiame kelis ir siūlome praktikuoti, siekiant stiprinti sveikatą ir gerą savijautą sėdimo darbo kontekste. 

Baimės, neryžtingumas neturėtų Jūsų stabdyti daryti tai, ką norite. Visgi realybė kiek kitokia – daugelis žmonių jaučia pasipiktinimą, stresą ir neigiamas emocijas išeidami iš savo komforto zonos. Tačiau tai neturi būti bauginanti perspektyva, didelis šuolis į nežinią. Kartais pakanka iškelti vos vieną koją iš savo komforto zonos, kad pajustumėte, jog pasaulis pasikeitė ir Jūs einate teisinga linkme.