Kodėl Reiki seansas puiki dovana Jai?

Kodėl Reiki seansas puiki dovana Jai?

Moterims išrinkti dovaną nėra paprasta. Norisi, kad ji būtų kokybiška, naudinga, o tuo pačiu ypatinga. Moterys mėgsta dėmesį, grožį, tad ir dovanos taip pat norisi tokios. Norisi, kad moteris gavusi dovaną iš laimės švytėtų. Tačiau puikiai žinome, jog gražūs apčiuopiami dalykai kartais džiaugsmą suteikia tik labai trumpam, yra laikini. O kas, jeigu pasiūlytumėme padovanoti moteriai Reiki seansų?

Kas yra Reiki?

Reiki yra gydymo praktika, kilusi iš Japonijos, kurios tikslas - atkurti natūralios kūno energijos srauto pusiausvyrą. Praktikuojantieji naudoja savo pačių energiją, kad padėtų kitiems išgydyti fiziškai, emociškai ir dvasiškai per procesą, vadinamą "nukreipimu" Reiki nauda yra labai didelė - nuo geresnės fizinės sveikatos iki psichologinės savijautos, todėl ji yra vertinga priemonė visiems, ieškantiems būdų, kaip pagerinti bendrą sveikatą ir savijautą savo gyvenime.

Kaip gydoma reiki seansuose?

Galima gydyti rankomis gyvai arba nuotoliniu būdu, svarbiausia – sugebėjimai, tinkama energija ir nuoširdus, stiprus noras. Reiki gydymo metodas gali būti prieinamas ir tinkamas skirtingo amžiaus, pažiūrų, tikėjimo žmonėms. Reiki leidžia pilnai atsipalaiduoti, pabūti su savimi, subalansuoti mintis, čakras ir t.t. Moterims tai labai svarbu, naudinga. Joms tai taip pat Reiki gali puikiai padėti atrasti save, savo kelią, net profesiją, pasisemti įkvėpimo ir idėjų, net atrasti tikrą, savęs vertą ir mylintį vyrą. Taip nutinka todėl, jog ramus, save mylintis žmogus tarsi pritraukia tokius pačius – laimingus ir sąmoningus žmones.

Kaip veikia reiki?

Pagrindinis reiki principas yra tas, kad ji veikia atkuriant natūralios kūno energijos srauto pusiausvyrą. Seanso metu Reiki mokytojas uždeda rankas ant tam tikrų kūno dalių arba virš jų, kad nukreiptų į jus savo energiją. Tai padeda sumažinti streso lygį, pagerinti kraujotaką ir skatinti atsipalaidavimą. Be to, kai kurie praktikuojantys mokytojai mano, kad reiki taip pat gali padėti spręsti emocines problemas, pavyzdžiui, depresiją ir nerimą, nes padeda šalinti pagrindines šių problemų priežastis, o ne tik gydyti simptomus.

Reiki nauda Jai

Reiki nauda yra gausi ir įvairi - nuo geresnės fizinės sveikatos iki psichologinės gerovės. Tyrimai parodė, kad reguliarūs seansai gali padėti sumažinti skausmo lygį, pagerinti miego kokybę, sumažinti kraujospūdį, sustiprinti imunitetą ir net palengvinti depresijos ir nerimo simptomus. Be to, tyrimai rodo, kad reiki gali būti veiksminga net gerinant proto aiškumą ir skatinant dvasinį augimą.

Pagrindinis Reiki energijos tikslas

Pagrindinis šaltinis, per kurį veikia Reiki yra energija. Ši yra perduodama Mokytojo dėka į tas vietas, kurios reikalauja gydymo/sveikatinimo arba tiesiog norisi jas palaikyti sveikas. Perduodamos vibracijos daro teigiamą poveikį, žmogus gali pasijausti geriau jau po pirmo seanso. Reikėtų neišsigąsti, jeigu seanso metu ir po jo labai įkaista delnai – tai normali reakcija. Kiekvienas Reiki seansas bus kitoks, vienodų neegzistuoja, nereikia išsigąsti, jeigu vieno seanso metu pojūčiai bus stipresni ar švelnesni už praeito seanso metu patirtus. Tai normalu.

Kodėl Reiki seansas puiki dovana moteriai?

Reiki dovana Jai

Moteris – unikali, jautri, graži ir paslaptinga gyvybė. Ji ateina į pasaulį, o vėliau į pasaulį išleidžia naują gyvybę – stebuklas ir dovana. Natūralu, kad moteris patiria itin daug įvairių emocijų, išgyvenimų, hormonų svyravimų. O silpnosios lyties atstovėms itin svarbus yra saugumas, stabilumas ir harmonija. Todėl viena geriausių dovanų, kurią gali gauti moteris, tai Reiki seansus.

Dovanokite tikrą ramybę, harmoniją ir meilę. Žmogui reikia ne daiktų, bet neapčiuopiamų laimės šaltinių, tinkamos energijos, įkvėpimo ir jėgų. Reiki – puikus energijos šaltinis, kurios moterims visada reikia. Šis energijos šaltinis leis ne tik nuveikti daugiau darbų, bet ir tiesiog geriau jaustis, nes neeikvosite jo nereikalingiems dalykams ar netinkamiems žmonėms. Daugiau meilės sau, saugumo, jaukumo, pozityvių minčių ir visko, kas geriausia ir gražiausia, kaip ir pati moteris.

Jeigu norite nustebinti moterį, o tuo pačiu padovanoti sielai ir kūnui naudingą dovaną, įsigykite Reiki seansų dovanų kuponą. Tai padaryti kviečiame www.tobuladovana.lt svetainėje. Išvenkite varginančių dovanų paieškų, stovėjimo kamščiuose ar eilėse – pirkite internetu, neišeidami iš namų. Patogu, greita ir paprasta.


Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą