Kaip naudoti masturbatorių?

Nuogas vyras

Pavadinimas gali skambėti savaime suprantamai “Kaip naudoti masturbatorių?”, tačiau yra daugybė netikėtų būdų, kaip mėgautis vyrišku masturbatoriumi. Mūsų gidas padės jums susipažinti su jais...

Jei ieškote kažko, kas iš esmės pakeistų jūsų seksualinį gyvenimą, neieškokite toliau. Vyriški masturbatoriai suteikia geresnį nei realus pojūtį, o jų tekstūra stimuliuoja ir dirgina varpos nervų galūnėles geriau nei ranka. Jie taip pat yra puikus sekso žaisliukas vyrams pirmą kartą, nes juos lengva naudoti, jie palyginti nebrangūs ir stimuliuoja kaip iš šio pasaulio.

Be to, masturbatoriai vyrams taip pat yra smagus priedas prie poros žaidimų, paįvairinantis bet kokius rankų ar burnos veiksmus, todėl yra begalė būdų, kaip mėgautis šiais patogiais prietaisais.

Kokie yra skirtingi vyrų masturbatorių tipai?

Galbūt nustebsite sužinoję, kad vyriškų masturbatorių yra maždaug tiek pat rūšių, kiek ir vibratorių. Ne, tikrai! Pirma, vyriški masturbatoriai gali būti realistiški arba nerealistiški. Kai kurie realistiniai vyriški masturbatoriai sukurti taip, kad atrodytų kaip tikros kūno dalys, o kai kurie yra neutralūs ir skirti tik tam, kad jūsų vyzdžiai būtų apnuoginti, tačiau neprimena niekieno anatomijos. Jei jūs arba jūsų partneris abejojate vyriškais sekso žaislais dėl jų realistinės išvaizdos, tuomet neanatominis masturbatorius gali būti puiki alternatyva.

Toliau, vyriški masturbatoriai būna įvairių dydžių. Galite rasti kišeninių masturbatorių, kurie gali būti vos pusės vidutinio penio ilgio, kiti yra pakankamai ilgi, kad apimtų visą daugumos penių ilgį, o kai kurie yra pakankamai dideli, kad suteiktų jums laisvų rankų arba beveik laisvų rankų pramogą.

Nesvarbu, kokią rūšį turite, jų naudojimo būdas yra beveik toks pat: tiesiog įkiškite savo penį ir mėgaukitės! Tačiau naudojantis vyriškais masturbatoriais galima gauti kur kas daugiau, o mūsų vadovas padės jums gauti daugiau naudos iš savo "Fleshlight", "THRUST Pro", "TENGA" ar bet kurio kito jūsų turimo varpos erzintuvo ir malonumo priemonės.

Kaip naudoti vyrišką masturbatorių: Pasirinkite tinkamą stilių, formą ir dydį

Nuo to, kaip ketinate naudoti žaislą, gali priklausyti, kurį žaislą pasirinksite.

Pavyzdžiui, jei norite į preliudiją ar oralinį seksą su mylimuoju įnešti kažką papildomo, galite rinktis trumpą, permatomą kišeninį glamontuką, kuris neprimena kito žmogaus kūno dalies.

Patikėkite klientais, kurie su partneriu naudojo kišeninį masturbatorių.

"Jis paprastas, yra iš anksto suteptas ir iš vidinės pusės su briaunelėmis, be to, sukelia tokį siurbimą, tarsi jums būtų daromas tikras dūris. Mano vyrui suteikė didelį malonumą."

Strokeriai paprastai yra diskretiškesni nei kiti vyriški masturbatoriai ir nėra anatomiškai modeliuoti, todėl yra visuotinai patrauklūs ir nebauginantys. Strokerio viduje yra tekstūruotas kanalas, kuris stimuliuoja varpą, o išorė dažnai būna su briaunelėmis, kad naudojant būtų užtikrintas geras sukibimas su jūsų daiktu.

O jeigu dažniausiai norite naudoti savo masturbatorių solo malonumams, galite rinktis tikrovišką vyrišką masturbatorių, sumodeliuotą pagal tikro žmogaus kūną, kad galėtumėte išpildyti kai kurias savo nepadoriausius slaptus norus

Nepamirškite naudoti lubrikantą

Dauguma vyriškų masturbatorių yra pilni jaudinančių tekstūrų, kurios stimuliuoja varpą veiksmingiau nei naudojant ranką, tačiau norint iš jų gauti kuo daugiau naudos, jums reikės slidžios medžiagos. Masturbatoriai gali būti daug ankštesni nei tikro žmogaus anatomija, todėl juos patogiausia bus naudoti su lubrikantu.

Kai kurie masturbatoriai vyrams turi savaime lubrikuojančias vietas, kurias galite aktyvuoti vandeniu, tačiau daugumai jų reikės pasirūpinti savo vandens pagrindo lubrikantu. Kadangi dauguma masturbatorių yra pagaminti iš tikro pojūčio medžiagos, jie nesuderinami su silikono ar aliejaus pagrindo lubrikantu.

Lubrikantu gausiai ištepkite tiek vidinę strokerio pusę, tiek savo erekciją. Kai tinkamai sutepsite, galite pradėti skverbtis į masturbatorių.

Pradėkite tepdami aplink varpos galvutę. Tinkamai suteptas lubrikantas turėtų suteikti gardžiai slidų ir stimuliuojantį pojūtį. Kai būsite pasiruošę, įveskite penį ir mėgaukitės! Toliau, kaip pasieksite finišo tiesiąją, priklauso tik nuo jūsų.

Būtina palaikyti švara

Visus sekso žaislus reikia išvalyti baigus jais naudotis, tačiau vyriškiems masturbatoriams reikia ypatingos priežiūros, ypač realistiniams vyriškiems masturbatoriams, nes jie paprastai gaminami iš tikroviškos medžiagos. Baigę žaisti, būtinai išplaukite masturbatorių šiltu vandeniu ir labai švelniu muilu. Taip pat galite apversti glostytuvą išvirkščia puse, kad detali tekstūra būtų itin švari.

Nuplovę nuskalaukite vandens perteklių ir visą paviršių apipurkškite antibakteriniu sekso žaislų valikliu, tada palikite žaislą išdžiūti. Kai jis išdžius, reikės užtepti atnaujinamosios pudros sluoksnį, kad atkurtumėte minkštą ir švelnią odos tekstūrą.


Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą