Vardadieniai

Kai nauja gyvybė išvysta pasaulį, tėvai priešais save turi užduotį – suteikti - vardą. Tai ypatingas žingsnis, kuris reikalauja daug apmąstymų. Pasirinkimas nėra paprastas, ne tik dėl begalės vardų galimybių, bet ir dėl jų giluminės prasmės. Manoma, kad vardas gali paveikti asmenybę, gyvenimo kryptį, netgi sėkmę. Vardo tinkamumas ir prasmė, jo istorija ar žinomų asmenybių, turinčių tą patį vardą, įtaka – visi šie aspektai lemia galutinį pasirinkimą.

Vardo dienos šventė (vardadienis) – tai šiltas priminimas, kad mūsų vardas turi vertę. Tai akimirka, per kurią galime pasveikinti ir pažadinti šiltus jausmus tarp artimųjų, bendradarbių ar senų draugų. Nors dažnai manoma, kad gimimo diena yra didesnis renginys, ne visiems tai svarbu lygiai taip pat. Be to, vardadienis nesuteikia papildomų metų – tai tiesiog priežastis švęsti ir mėgautis. Tai ir akimirka padėkoti tėvams už unikalų vardą, kurį jie Jums pasirinko.

Vardadieniai

Vardadieniai Sausio 10
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 10 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 9
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 9 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 8
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 8 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 7
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 7 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 6
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 6 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 5
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 5 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 4
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 4 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 3 diena. Ši diena ne tik ženklina metų pradžią, bet ir tampa proga pagerbti tuos, kuriems tenka ypatingas vardo šventimas. Būkite pasirengę pasveikinti ir išreikšti geriausius norus šios dienos proga, kad ji būtų dar šiltesnė ir išskirtinė.
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 2 diena. Ši diena ne tik ženklina metų pradžią, bet ir tampa proga pagerbti tuos, kuriems tenka...
Vardadieniai sausio 1 diena
Sausio 1-oji yra ne tik Naujųjų metų pradžia, bet ir ypatinga diena dėl vardadienių. Atraskite, kokie vardai yra švenčiami šią dieną ir pasiruoškite šiltiems linkėjimams. Vardadieniai sausio 1 diena suteikia dar vieną priežastį švęsti ir džiaugtis kartu su šeima bei draugais.