Article types

Šventės

Šventės yra ypatingi momentai, kuriuose slypi galimybė perduoti džiaugsmą, meilę ir tradicijas. Šventinės paslaptys atskleidžia prasmę ir meną sukurti nepakartojamą šventę, pradedant nuo senovės tradicijų, kurios jungia mus su praeitimi, iki originalių dovanų idėjų ir šilčiausių sveikinimų, suteikiančių asmeninį prisilietimą. Čia rasite viską, ko reikia, kad sukurtumėte šventę, kuri ne tik sužavės dalyvius, bet ir liks ilgam jų širdyse. Atraskite šventės kelionę, kur kiekvienas detalės akcentas skleidžia džiaugsmą ir šventinę harmoniją.

Švenčių idėjos

Ką dovanoti vaikui Kalėdų proga?
Artėjant Kalėdoms visi tėveliai suka galvas, ką dovanoti vaikams per Kalėdas. Kai kuriems sprendimą palengvina patys vaikai, rašantys laiškus Kalėdų Seneliui ir išsakantys savo norus, kiti turi priimti sprendimą patys. Tačiau nesuklysime pasakę, jog tai vienas didžiausių galvos skausmų tėvams.
Kalėdiniai sveikinimai
Šventės ruoša neabejotinai atneša savo iššūkius - nuo šventinio meniu planavimo iki dovanų medžioklės. Tačiau vienas iš labiausiai nepastebėtų, bet itin svarbių aspektų, yra kalėdiniai sveikinimai. Tinkamai parinktos dovanos gali džiuginti, tačiau sveikinimas, parašytas iš širdies, liečia gilumą, kurią neįmanoma paliesti jokia materiali dovana.
Kalėdų tradicijos ir įdomūs faktai apie Kalėdas
Kalėdos – tai bene gražiausia metų šventė. Mylime šią šventę dėl jos suteikiamos magiškos, ypatingos atmosferos, galimybės šiltai praleisti laiką su artimaisiais. Kalėdinė žaliaskarė, giesmės, dovanos, Kūčių vakaras, kalėdaičiai, aromatingas karpis – su šiais elementais asocijuojasi Kalėdos Lietuvoje. Tačiau kitose šalyse šios ypatingos šventės minėjimas atrodo šiek tiek kitaip.
Tobulos dovanų idėjos moterims
Moteris – unikali, švelni ir graži būtybė. Kiek moterų, tiek norų ir svajonių. Šiandien dovanų pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams ar vaikams yra toks didelis, kad nesunku pasimesti. Visgi, kai ateina laikas išrinkti dovaną, neretai susiduriame su sunkumais. Ar ši dovana patiks? Ką galėčiau jai padovanoti? Kur ieškoti dovanos? Tokie ir panašūs klausimai užklumpa žmogų, ieškantį originalios dovanos moteriai.
Ką padovanoti žmonai vestuvių metinių proga?
Dažnai galima išgirsti ar perskaityti šmaikščių pasakojimų apie tai, jog vyrai linkę pamiršti vestuvių metines. Bet jei Jūs esate tas, kuris nepamiršta šios gražios progos, greičiausiai svarstote, ką padovanoti žmonai vestuvių metinių proga. Kad šis klausimas netaptų galvos skausmu, pateikiame kelias idėjas. O kad pasirinkti būtų lengviau, įvertinkite savo antrosios pusės pomėgius, asmenybę ir nesunkiai pasirinksite tinkamiausią variantą, o galbūt tai padės sugalvoti savąjį.
Vardadieniai Sausio 10
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 10 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 9
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 9 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 8
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 8 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 7
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 7 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 6
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 6 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 5
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 5 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Vardadieniai Sausio 4
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 4 diena. Ši data gali būti ypatinga daugeliui žmonių, kurie didžiuojasi savo vardu ir švenčia šią tradiciją. Nepraleiskite progos pasveikinti artimuosius, draugus ar kolegas, kuriems ši diena yra šventė.
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 3 diena. Ši diena ne tik ženklina metų pradžią, bet ir tampa proga pagerbti tuos, kuriems tenka ypatingas vardo šventimas. Būkite pasirengę pasveikinti ir išreikšti geriausius norus šios dienos proga, kad ji būtų dar šiltesnė ir išskirtinė.
Atraskite, kokie yra švenčiami vardadieniai sausio 2 diena. Ši diena ne tik ženklina metų pradžią, bet ir tampa proga pagerbti tuos, kuriems tenka...
Vardadieniai sausio 1 diena
Sausio 1-oji yra ne tik Naujųjų metų pradžia, bet ir ypatinga diena dėl vardadienių. Atraskite, kokie vardai yra švenčiami šią dieną ir pasiruoškite šiltiems linkėjimams. Vardadieniai sausio 1 diena suteikia dar vieną priežastį švęsti ir džiaugtis kartu su šeima bei draugais.
Ką dovanoti vyrui per Valentino dieną?
Kiekviena pora, nesvarbu ar tai draugystės pradžia ar jau ne pirmi metai santuokoje, švenčia savaip. Vieni romantiškai, vakarieniaudami žvakių šviesoje. Kiti renkasi kelionę dviems ar pramogą ir puikiai leidžia laiką. Tačiau, kad ir kokį būdą pasirenka, visi nori nustebinti ir pradžiuginti antrą pusę, todėl šią progą dovanos yra itin populiarios. Prekybos centrai mirga marga nuo dovanų pasiūlymų, nuolaidų, o viešbučiai ir restoranai kviečia užsukti ir gerai praleisti laiką.
Geriausi kalėdiniai filmai šeimai
Kalėdos – tai metas, kai pagaliau galime leisti sau truputėlį atsipalaiduoti. Kai pyragėliai su aguonomis jau pagaminti, o orkaitėje kepa mėgstama žuvis, galime skirti laiko pabūti su artimaisiais ir nuveikti šį bei tą smagaus. Sniegas, lietus bei žema oro temperatūra daugelį iš mūsų skatina likti namuose. Tačiau ir būnant namuose galima įdomiai praleisti laiką. Viena populiariausių pramogų visai šeimai – filmų žiūrėjimas. Tačiau kyla klausimas: kadangi kalėdinių filmų pasiūla išties didelė, kokį filmą pasirinkti? Nusprendėme pagelbėti Jums šiuo klausimu ir atrinkome vienus geriausių kalėdinių filmų šeimai. Tad pirmyn!
Ką dovanoti močiutei gimtadienio proga?
Močiutė kiekvienam iš mūsų yra brangus ir svarbus žmogus. Su ja susiję tiek puikių vaikystės prisiminimų, linksmybių, žaidimų ir pan. Juk neveltui yra sakoma, jog anūkus močiutės myli net labiau nei savo vaikus. Užaugę to nepamirškime ir rodykime savo senelėms pagarbą, meilę ir dėkingumą.
Kur švęsti vaiko gimtadienį?
Šiandieninės tendencijos rodo, kad vaikų gimtadieniai virsta didžiulėmis šventėmis, o tėvai nevengia kaip reikiant paploninti piniginės. Ir kelių valandų pasilinksminimas atrakcionų parke žavi jau nedaugelį – dažnas ieško kažko originalaus, dar nepatirto, kažko, kas šventės dalyviams paliktų neišdildomą įspūdį. Jei ir Jūs svarstote, kur švęsti vaiko gimtadienį, pateikiame idėjų.