Vilniaus masažo klinika

Masažo salonas

Vilniaus masažo klinika

Vilniaus masažo klinika yra įsikūrusi Vilniuje ir teikia įvairias medicininio bei estetinio pobūdžio paslaugas. Klinikoje svarbiausia vieta skiriama rankomis atliekamam medicininiam gydomajam masažui, kurį atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai. Masažuotojai nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, todėl gali ne tik atlikti masažą, bet ir teikti patarimus dėl mankštos ir sveikatinimo klausimais.

Klientams taip pat siūloma konsultacija su patyrusiu specialistu ir individualiai sudaroma kompleksinė masažų bei kitų procedūrų programa. Šios procedūros skirtos ne tik gydomiesiems tikslams, bet ir bendram savijautos gerinimui. Pavyzdžiui, atliekamos odą ir kūno linijas koreguojančios estetinės bei atpalaiduojančios procedūros. Tai apima aparatinės veido procedūros, kurios valo, atgaivina veido odą, gerina jos elastingumą ir švytėjimą.

Vilniaus masažo klinikoje taip pat atliekamas vakuuminis masažas naudojant Starvac, Endosphere therapy, Proshock Ice aparatus, kurie yra efektyvūs celiulito mažinimui, odos senėjimo lėtinimui, apimčių mažinimui bei limfos ir kraujotakos aktyvinimui.

Atpalaiduojantis masažas yra dar viena populiari procedūra, teigiamai veikianti vidinę organizmo būseną, mažinanti įtampą ir nuovargį. Be to, klinikoje dėmesys skiriamas tiek gydomosioms, tiek grožio ir SPA procedūroms, kurios yra atrinktos ir atliekamos remiantis moksliškai patikrintais ir efektyviais metodais. Įranga ir naudojami aparatai yra mediciniškai patikrinti ir sertifikuoti, užtikrinant aukštą paslaugų kokybę.

Visoje klinikoje stengiamasi išlaikyti aukštą paslaugų patikimumo ir kokybiškumo standartą, o darbuotojų aukšta kvalifikacija, kokybiška įranga bei sukaupta patirtis dirbant su klientais užtikrina puikius rezultatus.

Ieškokite S. Žukausko g. 21, 08234 Vilnius

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą