Kavinė „Šokoladinė“

Kavinė „Šokoladinė“ Kaunas

Kavinė „Šokoladinė“ įsikūrusi Kauno senamiestyje, išsiskiria savo unikalia šokolado gamybos manufaktūra, kurioje jau 18 metų su meistriškumu gaminami įvairūs šokoladiniai gaminiai. Čia lankytojai gali rasti progines dekoruotas šokoladines figūras, folijuotas skulptūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius, įvairias figūrėles, taip pat reklaminius gaminius su individualiais tekstu ar logo, viskas gaminama iš aukščiausios kokybės belgiško šokolado.

Šalia manufaktūros veikia firminė parduotuvė-kavinė, kurioje siūloma platų įvairiausių šokoladinių gaminių asortimentas. Čia galima paragauti šviežiausio ir įmantriausio šokolado mieste, išbandyti tikrą karštą šokoladą su įvairiais priedais, pasimėgauti skirtingų skonių šokolado fondiu ar net šokolado fontanu. Be to, kavinė siūlo sūrio fondiu ir desertus, patiekiamus šokoladiniuose indeliuose, taip pat skirtingus kavos gėrimus ir pasirinkto gėrimo fontanus.

„Šokoladinė“ taip pat žinoma dėl savo edukacinių programų. Čia vyksta šokoladinės ekskursijos su degustacija, šokolado gamybos pamokėlės, ir šokoladiniai gimtadieniai. Šiose edukacinėse programose dalyviai iš arti pažįsta rankų darbo saldainių ir šokoladinių gaminių gamybą. Be to, suteikiama unikali galimybė patiems lankytojams išbandyti šokolado meistro amatus, gaminti triufelius, asorti saldainius, piešti spalvotu šokoladu ir lieti įvairius pilnavidurius gaminius. Tai yra puiki patirtis tiek šokolado mėgėjams, tiek tiems, kurie nori išmokti kažką naujo ir įdomaus.

Ieškokite M. Daukšos g. 48, 44269 Kaunas

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą