Lankytinos vietos Londone

Atraskite geriausias lankytinas vietas Londone. Tai vieta, kur susipina istorija ir modernumas, kai senovės pastatai papildo šiuolaikines architektūros kūrinius. Garsusis metro tinklas leis lengvai judėti po miestą, o Temzės upė suteiks galimybę mėgautis nuostabiais miesto vaizdais. Be to, Londonas turi žavingą parkų žiedą, kurioje galite pabėgti nuo miesto šurmulio ir ramiai pailsėti. Tai tikras pasaulinis miestas, kurį privalote aplankyti.

Londono gamtos istorijos muziejus
Londono Gamtos Istorijos Muziejus (ang. Natural History Museum), esantis pietinėje Kensingtono dalyje, yra vienas iš trijų pagrindinių muziejų...
Kew Gardens
Lankytinos vietos Londone. Kew Gardens yra žinomas botanikos sodas, kuris taip pat vadinamas Karališkaisiais Kjū sodais (angl. Royal Botanic Gardens, Kew). Sodas įsikūręs vakarų Londone, Didžiojoje Britanijoje, ir yra vienas iš seniausių bei didžiausių botanikos sodų pasaulyje.
London Tower Bridge
Lankytinos vietos Londone. Londono Tauerio tiltas - vienas iš žymiausių tiltų pasaulyje - jau daugiau nei šimtmetį yra ir inžinerijos laimėjimas, ir miesto simbolis. Šiandien jis yra ne tik veikiantis tiltas, kuriuo per Temzės upę vyksta automobilių ir pėsčiųjų eismas, bet ir garsus istorinis paminklas bei vienas populiariausių turistų lankomų objektų visoje Anglijoje.