Privatumo politika

Privatumo politika

Ši privatumo politika nustato, kaip www.liet.lt naudoja ir saugo bet kokią informaciją, kurią jūs savanoriškai naudojate naudodamiesi šia svetaine. 

Patvirtiname, kad mūsų svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. 

Kaip ir kokius duomenis apie jus tvarkome? 
  • Užsiprenumeruodami naujienlaiškį;
  • Vienu ar kitu būsu įvesdami informaciją mūsų svetainėje;
Kai pradėtate naudojatės mūsų svetaine, mes automatiškai renkame informaciją apie jus, įskaitant:
  • Žurnalo informacija: Mes renkame žurnalo informaciją apie jūsų naudojimąsi Paslaugomis, įskaitant jūsų interneto protokolo („IP“) adresą, interneto užklausą, prieigos laiką, peržiūrėtus puslapius, žiniatinklio naršyklę, nuorodas, kurias spustelėjote, ir puslapį, kurį aplankėte prieš naršydami Paslaugose.
  • Informacija apie mobilųjį įrenginį: renkame informaciją apie mobilųjį įrenginį, kurį naudojate, kad pasiektumėte mūsų Paslaugas, įskaitant aparatūros modelį, operacinę sistemą ir versiją, unikalius įrenginio identifikatorius, informaciją apie mobilųjį tinklą ir informaciją apie jūsų mobiliųjų programų naudojimą.
  • Slapukų ir kitų stebėjimo technologijų surinkta informacija: Mes ir mūsų paslaugų teikėjai informacijai rinkti naudoja įvairias technologijas, įskaitant slapukus ir internetinius švyturėlius. Slapukai yra maži duomenų failai, saugomi kietajame diske arba įrenginio atmintyje ir kurie padeda mums patobulinti mūsų paslaugas ir jūsų patirtį, pamatyti, kurios mūsų paslaugų sritys ir funkcijos yra populiarios, ir suskaičiuoti apsilankymus. Žiniatinklio švyturiai yra elektroniniai vaizdai, kurie gali būti naudojami mūsų Paslaugose ar el. Laiškuose ir padeda pateikti slapukus, skaičiuoti apsilankymus ir suprasti jų naudojimą bei kampanijos efektyvumą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, skaitykite toliau „Jūsų pasirinkimai“.  
Kokiais tikslais tvarkome jūsų duomenis?

Bet kokie duomenys, kuriuos renkame iš jūsų, gali būti tvarkomi šiais tikslais:

  • Siekiant gerinti jūsų naršymo patirtį;
  • Tobulinti svetainę, kad ji labiau atitiktų jūsų poreikius;
  • siųsti el. laiškus (pvz. naujienlaiškius);
  • atsakyti į užklausas;
  • administruoti mūsų svetainę.

Dalykai: Mes neparduosime, neplatinsime ir neišnuomosime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent neturime jūsų aiškaus leidimo arba to reikalaujame pagal įstatymus. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją norėdami atsiųsti reklaminę informaciją apie trečiąsias šalis, kuri, mūsų manymu, gali jums būti įdomi, jei pasakysite mums, kad norite, kad tai įvyktų.
Jei manote, kad bet kokia mūsų turima informacija apie jus yra neteisinga, neišsami ar norite, kad ji būtų ištrinta, rašykite mums el. laiška labas@liet.lt ir mes nedelsdami ištaisysime visą klaidingą informaciją arba pašalinsime bet kurią informaciją, kurią prašėte ištrinti.

Privatumo politikos keitimas: Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują šios privatumo politikos versiją. Atnaujinta: 2020-07-25