Sveikata

Vilniaus masažo klinika
Vilniaus masažo klinika yra įsikūrusi Vilniuje ir teikia įvairias medicininio bei estetinio pobūdžio paslaugas. Klinikoje svarbiausia vieta...
Kobido masažas
Grožis, jaunatviškumas ir odos sveikata yra koncepcijos, kurios per amžius traukė žmonijos dėmesį. Mūsų veidas yra vizitinė kortelė, pirmasis dalykas, kurį pastebi kiti. Būtent todėl veido priežiūra ir atjauninimo metodai yra svarstomi, tyrinėjami ir praktikuojami visuose pasaulio kampeliuose. Vienas iš seniausių ir labiausiai hipnotizuojančių veido priežiūros menų yra kobido masažas, kilmės šalis – žavingoji Japonija, žinoma savo ilgaamžiškumo paslaptimis ir subtilybe rūpinantis grožiu.
Švediškas masažas
Švediškas masažas yra bene vienas iš įspūdingiausių ir labiausiai žinomų masažo tipų pasaulyje. Tai ne tik procedūra, skirta kūno relaksacijai, bet ir galingas gydymo būdas, padedantis palengvinti fizinę įtampą, sumažinti stresą ir pagerinti bendrą savijautą. Šis masažas yra įvairiapusis, nes jame derinami skirtingi judesiai, spaudimas ir rankų darbas, siekiant pasiekti optimalų efektą.
Masažas
Vienas geriausių atsipalaidavimo būdų – kokybiškas, profesionalo rankomis atliekamas masažas. Masažas ne tik atpalaiduoja ir minkština įtemptus raumenis, bet ir stimuliuoja kraujo ir limfos cirkuliaciją, mažina stresą ir nervinę įtampą, padidina bendrą savijautą ir energijos lygį. Tačiau masažo poveikis, nauda ir savybės priklauso nuo pasirinktos masažo rūšies. Ir čia mes turime platų pasirinkimą – nuo atpalaiduojančių ir aromatinių iki gydomųjų ir sportinių.
Reiki: energija ir gydymo galia
Reiki yra tradicinis Japonijos gydymo metodas, kuris remiasi idėja, kad mūsų kūnai yra perpinti neįprasta energija, vadinama "gyvenimo energija". Šis terminas susideda iš dviejų Japonų žodžių: "rei", reiškiančio "dvasinį ar aukštesnįją galybę", ir "ki", reiškiančio "gyvenimo energiją". Kartu "Reiki" reiškia "dvasinio ar aukštesnės galybės gyvenimo energija".