Tobula Dovana

Ką padovanoti mamai gimtadienio proga?

Ką padovanoti mamai gimtadienio proga?

Mama yra vienas brangiausių žmonių kiekvieno gyvenime, tad ypatingomis progomis neabejotinai ją norime nustebinti, sužavėti ir kaip tik įmanoma parodyti savo dėmesį. Jei artėja mamos gimtadienis, greičiausiai jau sukate galvą, ką padovanoti mamai gimtadienio proga. Siūlome atsisakyti smulkių niekučių, kurie neretai tik nugula spintose. Verčiau dovanokite nepamirštamą laiką ir smagias emocijas ir galite neabejoti, jog Jūsų dovaną mama prisimins tikrai ilgai, o dar ir visoms draugėms ne kartą apie tai pasakos.

Čia kyla kita problema, kokią pramogą pasirinkti mamai, jei spektras rinkoje neįtikėtinai platus? Todėl rekomenduojame vertinti savo mamos asmenybę, pomėgius ir tuomet pasirinkimų laukas susiaurės. Galbūt mama nepataisoma adrenalino fanatikė? Tada neabejokite ir įteikite jai šuolį parašiutu! Manote įmanoma pamiršti šuolį parašiutu? Tikrai ne! Tad tai maksimalus garantas, jog Jūsų dovana bus nepamirštama! Taip pat adrenalino pasikrauti padės sportinio automobilio vairavimas, ekstremalus važiavimas, kartingai.

Palepinkite mamą apsilankymu SPA centre. Tokia dovana liks įvertinta, juo labiau jei mama daug dirba, stokoja laiko sau. Dar geresnis sprendimas – keliaukite į SPA kartu ir turėkite tobulą kartu praleistą laiką. Šiandien daugelis gyvename gana įtemptu ritmu ir kartais ilgesnis pasibuvimas kartu yra tikra prabanga, todėl laikas mėgaujantis SPA paslaugomis, kai galėsite nevaržomai bendrauti kelias valandas, bus neįkainojamas.

Galite dovanai skirti didesnę pinigų sumą? Tuomet pirmyn pirkti mamai kelialapio į sanatoriją ar viešbutį su nakvyne ir masažais bei kitomis atpalaiduojančiomis procedūromis. Šiuo atveju irgi, jei turite galimybę keliauti ir praleisti laiką kartu, mamai tai neabejotinai bus įstabiausia dovana. Mūsų šalyje yra daugybė šauniai įrengtų ir kokybiškam poilsiui pritaikytų viešbučių, sanatorijų, todėl poilsis bus nepriekaištingas. O galbūt norite, kad mama pasijustų ypatingai, karališkai? Tuomet nakvynė dvare bus tai, ko Jums reikia. Lietuvoje yra nemažai dvarų, pritaikytų turizmui ir komfortiškam poilsiui.

Romantikos ir pasyvių pramogų gerbėjai puikiai tiks pasiplaukiojimas jachta. Ne paslaptis, vanduo ramina, leidžia atsipalaiduoti mintims, todėl ramus ir jaukus plaukimas laivu leis atitrūkti nuo kasdienybės ir pasinerti į įstabią oazę vienam arba su brangiausiais žmonėmis.

Galbūt mana aistringa šokių gerbėja? Tuomet neabejotinai rinkite jai abonementą šokių pamokoms! O gal Jūsų mama per šeimos šventes nuolat atlieka solo numerius? Tokiu atveju jai įteikite dainavimo pamokas arba... dainos įrašymą tikrų tikriausioje studijoje! Nepaprasta patirtis ir įsimintinas laikas bus garantuotas.

Svarstote, ką padovanoti mamai gimtadienio proga, jei ji dievina rankdarbius? O pasirinkimas tokiu atveju nepaprastai platus: tapybos ant šilko pamokos, juvelyrikos pamokos, porceliano dekoravimo pamokos, dekupažo pamokos ir daugybė kitų variantų. Pagalvokite, ką Jūsų mama mėgsta, juo domisi, galbūt kuo užsiima mėgėjiškai ir pasirinkti tinkamiausią dovaną nebus sunku.

Vakarienė prabangiame restorane taip pat bus nuostabi dovana. Laikas puikiame restorane, mėgaujantis gardžiais šefų paruoštais patiekalais bus nepamirštamas, jį dar ilgai primins geriausių virtuvės šefų šedevrų skonis burnoje.

Mamai-meno gerbėjai nebus geresnės dovanos kaip gauti bilietus į teatrą, koncertą, galeriją, parodą, operą ir pan. Tad jei Jūsų mama yra lengvai „pamišusi“ dėl meno, tuomet nedvejokite – griebkite bilietus ir dovanokite savo mamai pačią įsimintiniausią dovaną!

Jei mama mėgsta keliauti, tuomet įteikite kelionę dviem ir suteikite progą tėvams skirti laiko vienas kitam arba į smagų nuotykį su mama leiskitės Jūs.


Dovanos mamai – ji nebūtinai turi būti banali ir nuspėjama. Pasitelkite kūrybiškumą, fantaziją, atsižvelkite į mamos pomėgius ir dovanokite tai, ko neįmanoma nusipirkti – smagų laiką!


Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą