Kalėdos

Kalėdos yra stebuklingas metas, pilnas šilumos, džiaugsmo ir šviesos. Norite, kad šios šventės būtų išties ypatingos? Mes padėsime jums atrasti naujausius Kalėdų švenčių patarimus, pradedant nuo išskirtinių dovanų idėjų iki pačių šiltų ir jaukių namų dekoravimo gudrybių. Neapsiribokite įprastomis tradicijomis; su mūsų išradingomis papuošimų idėjomis ir unikaliomis šventės įžvalgomis, jūsų Kalėdos žibės nauju, neįprastu švytėjimu. Leiskite šventei tapti ne tik metu, praleistu su artimaisiais, bet ir proga išreikšti savo kūrybiškumą ir individualumą. Švęskite Kalėdas kitaip – leiskite mums jums parodyti, kaip!

Idėjos kalėdoms

Ką dovanoti vaikui Kalėdų proga?
Artėjant Kalėdoms visi tėveliai suka galvas, ką dovanoti vaikams per Kalėdas. Kai kuriems sprendimą palengvina patys vaikai, rašantys laiškus Kalėdų Seneliui ir išsakantys savo norus, kiti turi priimti sprendimą patys. Tačiau nesuklysime pasakę, jog tai vienas didžiausių galvos skausmų tėvams.
Kalėdų tradicijos ir įdomūs faktai apie Kalėdas
Kalėdos – tai bene gražiausia metų šventė. Mylime šią šventę dėl jos suteikiamos magiškos, ypatingos atmosferos, galimybės šiltai praleisti laiką su artimaisiais. Kalėdinė žaliaskarė, giesmės, dovanos, Kūčių vakaras, kalėdaičiai, aromatingas karpis – su šiais elementais asocijuojasi Kalėdos Lietuvoje. Tačiau kitose šalyse šios ypatingos šventės minėjimas atrodo šiek tiek kitaip.
Geriausi kalėdiniai filmai šeimai
Kalėdos – tai metas, kai pagaliau galime leisti sau truputėlį atsipalaiduoti. Kai pyragėliai su aguonomis jau pagaminti, o orkaitėje kepa mėgstama žuvis, galime skirti laiko pabūti su artimaisiais ir nuveikti šį bei tą smagaus. Sniegas, lietus bei žema oro temperatūra daugelį iš mūsų skatina likti namuose. Tačiau ir būnant namuose galima įdomiai praleisti laiką. Viena populiariausių pramogų visai šeimai – filmų žiūrėjimas. Tačiau kyla klausimas: kadangi kalėdinių filmų pasiūla išties didelė, kokį filmą pasirinkti? Nusprendėme pagelbėti Jums šiuo klausimu ir atrinkome vienus geriausių kalėdinių filmų šeimai. Tad pirmyn!