Ką dovanoti vyrui per Valentino dieną?

Kelios dovanų idėjos vyrui Valentino dienai...

Ką dovanoti vyrui per Valentino dieną?

Nuostabi šventė – Valentino diena puikiai žinoma kaip meilės diena. Ji švenčiama vasario 14 d. įvairiose pasaulio šalyse. Šią meilės dieną švenčia įsimylėjėliai, kurie jaučia meilę ir nori tai švęsti. Nors ši šventė neturi amžiaus cenzo, visgi ją propaguoja labiau jaunimas, mat šios šventės tradicija Lietuvoje prasidėjo tik po nepriklausomybės. Kiekviena pora, nesvarbu ar tai draugystės pradžia ar jau ne pirmi metai santuokoje, švenčia savaip. Vieni romantiškai, vakarieniaudami žvakių šviesoje. Kiti renkasi kelionę dviems ar pramogą ir puikiai leidžia laiką kartu. Tačiau, kad ir kokį būdą pasirenka, visi nori nustebinti ir pradžiuginti antrą pusę, todėl šią progą dovanos yra itin populiarios. Prekybos centrai mirga marga nuo dovanų pasiūlymų, nuolaidų, o viešbučiai ir restoranai kviečia užsukti ir gerai praleisti laiką.

Pakalbėkime šiandien apie tai, ką gi galima padovanoti vyrui per Valentino dieną. Pirmiausia reikėtų pagalvoti apie tai, ar norite vyrą nustebinti dovaną, kuria pasinaudosite dviese, ar tai bus tik mylimajam skirta staigmena. Pasiūlysime ir tokių, ir tokių variantų. Taip pat reikėtų apgalvoti, kokį biudžetą norite tam skirti. Ar tai labiau simbolinė, ar prabangi dovana. Kad ir ką pasirinksite, negalvokite, jog Valentino dienos dovanos turi būti būtinai susijusi su meile, romantika. Tai gali būti tiesiog reikalinga, įdomi ir gera staigmena.

Valentino Dovanos dviems

Valentino diena kartu SPA centre

Poilsis

Visos dovanos savaip geros, bet poilsis dar niekada niekam nepakenkė. Šiai šventei tokia dovana taip pat puikiai tiktų. Tai gali būti įvairios SPA procedūros, masažai dviems. Nakvynės viešbutyje, prie jūros sodyboje – tinka viskas, kas patinka dviems. O gal pasiplaukiojimas jachta, valtimi, ar tiesiog dviračiais? Pasirinkimas priklauso nuo poros pomėgių, gyvenimo būdo, juk kiekvienas ilsisi savaip, tačiau net neabejojame, jog dovanoti poilsį – puiki idėja.

Laikas kartu

Galima padovanoti puikių prisiminimų, o tai padaryti padės pramogos, nuotykiai ir laikas dviese. Galbūt bilietai į kiną, teatrą ar parodą? Pramogos gali būti ir aktyvios, pvz. kopimas į kalnus ar laikas laipynių parke. Jeigu patinka gerokai pasukti galvą, rinkitės pabėgimo kambarį, orientacines žaidimus arba dalyvavimą protmūšyje. Jeigu patinka, galite sudalyvauti kokioje nors edukacinėje veikloje, pavyzdžiui, pagaminkite vienas kitam skaniausių šokoladinių saldainių ir mėgaukitės saldžiomis akimirkomis. Pramogų gali būti labai daug ir įvairių, todėl pasirinkimas priklauso nuo to, ką dažniausiai veikiate ir ką mėgstate. Svarbiausia, jog tai būtų laikas dviese.

Skonis

Jeigu abu mėgstate gerą maistą, palepinkite save su tuo susijusia dovana. Nesvarbu, ar tai vakarienė gerame restorane, ar tam tikrų produktų degustacija, o gal skaniausias maistas į namus. Šv. Valentino diena tikrai gali būti ir skani, tik reikia tam pasiruošti. Jeigu vyras puikiai moka rezervuoti staliuką geriausiame restorane, tai, mes, moterys tikrai mokame surasti kažką ypatingo ir įdomaus. Galbūt tai naujai atsidariusi kitokios virtuvės kavinė, o gal nauja degustaciją, apie kurią seniai svajojote? Tinka viskas.

Kelionė

Nors vyrai mėgsta stebinti moteris ir neretai pirmi padovanoja skrydžio bilietą į užsienį, visgi moteris kartais gali sugalvoti taip pat kažką įdomaus. Ir tai visai nebūtinai turi būti romantiška kelionė. Galbūt norite nuvykti į kalnus, o gal į pažintinę kelionę? Gal patiktų kelionė į kaimyninę šalį, kurios vis nepavyksta aplankyti?

Jeigu pasirinkote dovanoti dovaną dviems, tai tiesiog pamąstykite apie tai, ką mėgstate veikti kartu, ką seniai norėjote, bet vis nespėjote ar nesiryžote. Įsivaizduokite ir tikrai kažką išsirinksite.

Valentino dovana tik jam

Valentino dovana Jam

Na, o dabar pagalvokime, ką galima padovanoti vyrui, jeigu norime, kad dovana būtų skirta tik jam. Tokiais atvejais labiausiai tinka ne pramogos, bet daiktai. Išvardinsime Jums savo pasiūlymus, kurie galbūt patiks ir Jums.

Kvepalai

Tikriausiai žinote savo vyro mėgstamiausius kvepalus, bet kodėl nepabandžius kažko naujo? Galite tiesiog paieškoti panašios sudėties (kvapo) aromato, kuris įneš naujų vėjų ir pamalonins ne tik vyro, bet ir Jūsų uoslę.

Tatuiruotė

Galbūt vyras mėgsta tatuiruotes, o gal tik planavo pasidaryti pirmą ar jau dešimtą? Padovanokite jam vizitą į tatuiruočių saloną arba ir pačią tatuiruotės idėją – nupieškite, paimprovizuokite ir galbūt Jūsų kurta tatuiruotė atsidurs ant Jūsų vyro kūno. Tiesa, šiais laikais vis daugiau porų nusprendžia pasidaryti vienodą tatuiruotę arba norimą vaizdą, ženklus padalina per puse tarsi puzlę. Tuomet kai vyras ir žmona yra kartu, galime puikiai matyti bendrą vaizdą. Įdomu, gražu ir simboliška. Tiesa, daug kas bijo, jog tatuiruotė visam gyvenimui ir laikui bėgant gali nebepatikti, tačiau primename, jog šiandien jau galite ją pasišalinti.

Pomėgio akcentas

Koks Jūsų vyro didžiausias pomėgis, mėgstamiausias užsiėmimas? Galbūt tai kažkuri sporto šaka, o gal žūklė ar medžioklė? Manome, jog padovanojus kažką, kas susiję su pomėgiu, tikrai neprašausite. Tokiu būdu dar kartą priminsite, jog gerbiate vyro pasirinkimą ir pomėgius.

Avalynė, drabužiai

Nors atrodo, jog avalynė, drabužiai ir romantika neturi nieko bendro, bet jau minėjome, jog dovanos neprivalo būti „saldžios“. Vyrai retai mėgsta vaikščioti po drabužių ar avalynės parduotuves ir ieškoti kažko sau, tad nustebinkite vyrą nupirkdama jam kažką gražaus ir reikalingo. Tai gali būti kokybiškas džemperis, šiltesnis megztinis, o gal sportbačiai? Šiais laikais, kai daug daiktų galima pirkti ir grąžinti internetu – viskas kur kas paprasčiau. Tik skirtumas tas, jog moterys dažnai geriau žino, kur, ko ir kaip ieškoti, o ir randa jos žymiai greičiau.

Pramoga

Jeigu Jūsų vyras mėgsta kažką, ko nemėgstate Jūs, tai ne problema. Tiesiog padovanokite pramogą vienam žmogui arba dviems ir jis galės papramogauti vyriškai vienas arba su draugais. Pavyzdžiui, gal mylimasis domisi ekstremaliu sportu, o Jums tai visai ne prie širdies, gal labai nori į pabėgimo kambarį, bet Jums net menkiausio noro nėra..? Tiesiog suteikite šansą jam pasimėgauti tuo, ką jis mėgsta. Manome, jog tokia dovana tikrai pradžiugins.

Prisiminimas

Jeigu norite padovanoti kažką nepamirštamo, tačiau susijusio su Jūsų poros prisiminimais, įamžinkite tai. Jeigu anksčiau tai buvo nuotraukos, šiandien savo norimus žodžius, vaizdus galima įamžinti ir ant daiktų, kūno ar kaip tik panorėsite. Svarbius žodžius galite išgraviruoti ant pakabuko, laikrodžio ar pan. Tik Jūs geriausiai žinote, kas Jus sieja ir ką galite sukurti.

Na, o pabaigai turime karštą pasiūlymą, kuris pagreitins širdies ritmą – nustebinkite vyrą aistringai ir padovanokite jam nepamirštamus įspūdžius. Tai padaryti gali padėti prekės iš įvairių suaugusiems skirtų parduotuvių arba tiesiog laki fantazija. Susikurkite tobulą vakarą ir praleiskite jį prisimindami, jog meilė ir aistra – neatsiejami dalykai.


Kad ir kokią dovaną išrinksite vyrui, mes rekomenduojame prisiminti, jog šv.Valentino dienos staigmenos tikrai neprivalo būti romantiškos, susijusios su meile. Tai labai individualu. Juo labiau, bėgant metams, norisi nustebinti ir praktiška, reikalinga bei prasminga dovana. Tad ir ką pasirinksite, žinokite, jog neteisingų pasirinkimų čia nebūna. Švęskite meilę.


Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą