Kur švęsti vaiko gimtadienį?

Kur švęsti vaiko gimtadienį?

Šiandieninės tendencijos rodo, kad vaikų gimtadieniai virsta didžiulėmis šventėmis, o tėvai nevengia kaip reikiant paploninti piniginės. Ir kelių valandų pasilinksminimas atrakcionų parke žavi jau nedaugelį – dažnas ieško kažko originalaus, dar nepatirto, kažko, kas šventės dalyviams paliktų neišdildomą įspūdį. Jei ir Jūs svarstote, kur švęsti vaiko gimtadienį, pateikiame idėjų.

Štai keletas, vaikų gimtadienio idėjos

Virtualios realybės pramogos

Virtualus pasaulis ir pažangios technologijos yra neatsiejama gyvenimo dalis ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, todėl gimtadienis virtualių pramogų oazėje bus tobulas, paliksiantis patį geriausią įspūdį visiems šventės dalyviams. Virtualios realybės akiniai dovanos daug įspūdžių, smagų laiką garantuos vaikų jau be galo pamėgtas Xbox, adrenaliną užtikrins lenktynių simuliatoriai, o kur dar virtualios realybės žaidimai ir smagus laikas drauge pramogaujant!

Dažasvydis

Ši pramoga rinkoje jau senokai, bet vis dar nepraranda populiarumo ir yra labai mėgiama tarp vyresnių vaikų, švenčiančių gimtadienius. Aktyvus laikas, adrenalinas, komandinis žaidimas ir geros emocijos užtikrins puikią šventę. Tiesa, dažnai dažasvydžio aikštelės įrengiamos po atviru dangumi, todėl tiks gimtadieniui šiltuoju metų laiku.

Edukacinės pramogos

Tendencijos rodo, kad tėvai vis dažniau renkasi tokią gimtadienio šventės koncepciją, kuri dovanotų vaikams ne tik gerą laiką, bet drauge būtų ir naudinga, mokytų, lavintų, patenkintų vaikų smalsumą. Todėl edukacinės pramogos – labai puikus pasirinkimas. O geriausia tai, kad šių pramogų spektras neįtikėtinai platus: eksperimentai laboratorijoje, kūrybinės dirbtuvės, robotikos akademija, piešimas smėliu ir kt.

Picų kepimas

Na, kuris gi vaikas nemėgsta picų? Gimtadienis picerijoje atrodytų kiek banalus variantas, o ką pasakytumėte apie picų gamybos pamoką? Leiskite vaikams pasireikšti, kurti savo picą – po gimtadienio bus nors ir miltuoti, bet labai sotūs ir laimingi!

Pabėgimo kambariai

Sparčiai išpopuliarėjusi pramoga, mūsų šalyje ne taip ir seniai, bet jau tvirtai besilaikanti pramogų topuose. Vyresnių vaikų gimtadieniui tai bus vienas šauniausių pasirinkimų. Komandinis žaidimas, mąstymas, adrenalinas – tai, ką apjungia atmosfera pabėgimo kambaryje.

Grožio studija

Šis variantas subalansuotas vyresnėms mergaitėms. Gimtadienis grožio studijoje, profesionalų makiažo pamoka bei fotosesija – tai, kas sužavės kiekvieną puoštis ir dabintis mėgstančią mergaitę.

Pripučiamų batutų parkai

Šis variantas tinka ir mažiems, ir dideliems, jis labai pasiteisins tada, jei nenorite labai išlaidauti – pramogos kainuos pigiau nei edukaciniai ir kiti originalūs užsiėmimai. Bet tai nereiškia, kad bus mažiau smagu, nes vaikai tiesiog dievina pripučiamus batutus, todėl gimtadienio šventė bus smagi, įsimintina ir atims visą vaikų energiją!

Gimtadieniais su... haskiais!

Jei nerimaujate, kad vaikai per daug laiko skiria išmaniosioms technologijoms ir per mažai buvimui gryname ore, tuomet ši gimtadienio idėja bus tobulas sprendimas. Draugiški, mieli, žaismingi ir vaikus mylintys haskiai laukia Jūsų šventės dalyvių ir nori drauge atšvęsti gimtadienį! Bene įsimintiniausia gimtadienio pramoga – pasivažinėjimas šunų kinkiniu. Ypač daug emocijų ji teikia žiemą, lekiant šunų traukiamomis rogėmis.

Gimtadienis Zooparke

Vaikai – tikri gyvūnų mylėtojai, tad gimtadienis Zooparke bus tobulas! Nekalbame apie zoologijos sodą, po atviru dangumi, bet gimtadieniui rekomenduojame erdvias patalpas, kuriose kartu su vaikais gimtadienį švęsti nusiteikę vėžliai, triušiukai, liūtbeždžionės, lemūrai, surikatos, daugybė roplių, jūrų kiaulytės ir kt. Zooparkai veikia Vilniuje ir Kaune. Toks gimtadienis ir mažiukams, ir vyresniems vaikams bus nepamirštamas ir pats geriausias!

Žaidimų kambarys

Nors žaidimų kambarys atrodo jau pabodusi ir banali idėja, bet originalumas kartasi laimi, tad gimtadienis žaidimų kambaryje gali būti ne mažiau smagus ir įsimintinai, juo labiau jei tame kambaryje yra labai daug... smėlio! „Maža kopa“ yra žaidimų kambarys mažiesiems, kuriame, be galybės žaislų ir pramogų, vaikučių laukia net šešios tonos tikrų tikriausio smėlio! Šis žaidimų kambarys yra favoritas tarp mažųjų, todėl jei ieškote erdvės 1–4 metukų vaikučių gimtadieniams, šis pasirinkimas bus nerealus!


Tai tik kelios vaikų gimtadienio idėjos. Tai gi, jei ir Jūs svarstote, kur švęsti savo vaiko gimtadienį, galbūt kažkuris pasiūlymas patiks ir Jums?

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausias

Moteris – unikali, švelni ir graži būtybė. Kiek moterų, tiek norų ir svajonių. Šiandien dovanų pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams ar vaikams yra toks didelis, kad nesunku pasimesti. Visgi, kai ateina laikas išrinkti dovaną, neretai susiduriame su sunkumais. Ar ši dovana patiks? Ką galėčiau jai padovanoti? Kur ieškoti dovanos? Tokie ir panašūs klausimai užklumpa žmogų, ieškantį originalios dovanos moteriai.