Ką padovanoti žmonai vestuvių metinių proga?

Ką padovanoti žmonai vestuvių metinių proga?

Dažnai galima išgirsti ar perskaityti šmaikščių pasakojimų apie tai, jog vyrai linkę pamiršti vestuvių metines. Bet jei Jūs esate tas, kuris nepamiršta šios gražios progos, greičiausiai svarstote, ką padovanoti žmonai vestuvių metinių proga. Kad šis klausimas netaptų galvos skausmu, pateikiame kelias idėjas. Įvertinkite savo antrosios pusės pomėgius, asmenybę ir nesunkiai pasirinksite tinkamiausią variantą, o galbūt tai padės sugalvoti savąjį.

Romantiška vakarienė

Jei iš pirmo žvilgsnio pasiūlymas pasirodė banalus, tai žinokite, jog taip tikrai neatrodo tiems, kurie susituokę jau ne vieną dešimtmetį arba tiems, kurie augina mažus vaikus ir retai gauna progą pabūti dviese. Todėl vakarienė prabangiame restorane, supant elegantiškai aplinkai, gali būti labai šaunus pasirinkimas.

Kelionė

Vestuvių metinės – tobula proga aplankyti kurį nors įstabų Europos miestą. Šiai progai tobulai tiktų romantika alsuojanti Roma, įstabioji Venecija, Meilės miestu vadinamas Paryžius ar neapsakomai graži Praha. O galbūt žinote, apie kokią šalį ar miestą svajoja Jūsų žmona? Jei turite galimybių, nustebinkite!

Aktyvus laisvalaikis

Pramogos ir laikas drauge dovanoja ne tik pačias šauniausias emocijas, bet ir nepamirštamus prisiminimus. Rinkdamiesi, kokią pramogą padovanoti žmonai, atsižvelkite į tai, ką ji mėgsta veikti. Jei pramoga bus skirta Jums abiems, tuomet suderinkite laisvalaikio pomėgius. Adrenalino mėgėjai patiks auto / moto pramogos, šuolis parašiutu, jei žmona neabejinga vandens pramogoms, tai vandens atrakcionai, plaukimas baidarėmis, vandens batutai bus nepriekaištingas pasirinkimas.

Poilsis su nakvyne

Palikite užnugaryje rutiną, darbus, kasdienius rūpesčius, buitį, jei turite mažų vaikų, patikėkite juos rūpestingai močiučių globai ir skirkite sau bent porą dienų! Romantiška, prabangi nakvynė viešbutyje, sanatorijoje, pilyje ar dvare bus tai, ko nusipelnė Jūsų žmona, o taip pat ir Jūs šios gražios šventės proga. Net neabejokite, kad žmonai dovana nepaprastai patiks – juk nereikės gaminti, tvarkyti namų ir rūpintis kitais!

SPA malonumai

Greičiausiai nerastume moters, kuri nesižavėtų masažais ir kitomis SPA procedūromis. Tad padovanokite žmonai apsilankymą SPA centre ir dar ilgai girdėsite jos padėkos žodžius.


Tai tik kelios idėjos, bet galbūt jau padėjome atsakyti į klausimą, ką padovanoti žmonai vestuvių metinių proga? 

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą