Lankytinos vietos Lietuvoje su vaikais

Lankytinos vietos Lietuvoje su vaikais

Atėjus atostogų metui tėvai ima kurti atostogų planus, kurių kertiniu klausimu tampa, kokios lankytinos vietos su vaikais Lietuvoje yra populiariausios ir tikrai vertos dėmesio. Tad pateikiame TOP 10 vietų, kur apsilankę su vaikais turėsite įstabų laiką, šaunias emocijas ir puikią atostogų patirtį.

  • Pelėdų parkas – unikali vieta, kurioje vaikai susipažins su šiais sparnuočiais. Pelėdos, apuokai ir net vanagai pasitiks mažuosius lankytojus. Galėsite su parko gyventojais nusifotografuoti, pelėdas paglostyti. Hariui Poteriui neabejingi vaikai čia atpažįsta ir šio personažo pelėdos Hedvigos giminaitę!
  • Paukščių kaimas – išskirtinė vieta Aukštaitijos nacionaliniame parke, kur susipažinsite su daugybe paukščių ir net galėsite paragauti ant laužo keptos kiaušinienės.
  • Vinetu kaimas – šauni vieta, patiksianti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Puikus laikas laukia visos šeimos susipažįstant su indėnais ir jų gyvenimo ypatumais!
  • Jei Jūsų šeima neabejinga vandens pramogoms, traukite į Platelius – čia laukia skaidrios valtys, kuriomis plauksite per Platelių ežerą ir susipažinsite su povandeniniu jo pasauliu.
  • Lietuvos jūrų muziejusneabejotinai yra ta vieta, kurią privalu aplankyti keliaujant su vaikais. Susipažinkite su delfinais, ruoniais, pingvinais, pavaikštinėkite šaunias emocijas dovanosiančius povandeniniu tuneliu.
  • Labirintų parkas šalia Anykščių laukia šeimų su vaikais, ištroškusiais gerų emocijų ir smagaus laiko. Šalia yra ir Apverstas namas – tikrai ne kasdienė pramoga.
  • Keliaujate su vaikais ir neaplankysite Žaislų muziejaus? Nedovanotina. Šiame muziejuje patiks ir vaikams, ir tėvams. Eksponatai supažindina su žaislais, menančiais senus laikus bei tebegyvenančiais tarp muziejaus sienų.
  • Katinų muziejus Šiauliuose laukia visų, neabejingų šiems keturkojams. Galybė katinų statulėlių – pačių įvairiausių, įdomiausių, žaismingiausių – laukia pažinties su Jumis!
  • Netoli Utenos įsikūręs Triušiukų slėnis yra viena populiariausių traukos vietų Lietuvoje, jei domina kelionės su vaikais. Galėsite apžiūrėti, paglostyti ir palaikyti mažuosius ilgaausius bei susipažinti su kitais gyvūnais: vištomis, kalakutais, stručiais, alpakomis, fazanais ir kt.
  • Šeimos su vaikais noriai traukia į Dubingių žirgyną. Klystate, jei manote, kad šioje erdvėje galėsite tik jodinėti žirgais. Be šios pramogos, čia galėsite vaikštinėti po gyvūnų ir paukščių pilną teritoriją, maudytis, šėlti žaidimų erdvėje! Nė vienas vaikas nelieka abejingas.

Tai tik kelios lankytinos vietos su vaikais Lietuvoje, kur atrasite naujų įspūdžių ir patirsite šaunių emocijų!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą