Ką veikti Klaipėdoje, kai lyja?

Ką veikti Klaipėdoje, kai lyja?

Uostamiestis – vienas populiariausių turistų traukos centrų Lietuvoje. Šviečiant saulei miesto svečiai dienas leidžia vietos paplūdimiuose, o vasaros vakarais jaukiai galima pasėdėti senamiestyje įsikūrusių kavinukių terasose. Deja, Klaipėdoje saulė šviečia ne visada, tačiau nusiminti neverta – čia tikrai yra ką nuveikti net ir prastu oru. Ką veikti Klaipėdoje, kai lyja?

Pasimėgaukite žuvimi!

Jei viešint Klaipėdoje netikėtai užklupo lietus, būtinai surenkite žuvies degustaciją! Juk esate uostamiestyje, tad vietos turgeliuose lentynos lūžta nuo žuvies įvairovės, galima pasimėgauti ir jūros gėrybėmis. O svarbiausia jūros produktai čia ne tik įvairūs, bet ir ką tik išrūkyti ar kitaip paruošti, tad galėsite mėgautis puikiu jų skoniu.

Aplankykite jūros muziejų

Tiesa, kol persikelsite, lietų teks pakentėti, tačiau patikėkite – muziejaus ekspozicija to tikrai verta! Čia pažinsite įspūdingą povandeninį pasaulį, laivų istoriją ir rasite daugybę interaktyvių pramogų, kurios patiks ir mažiems, ir dideliems. Lynojant lietučiui šio muziejaus lankymas yra puikus pasirinkimas, nes čia veiklos tikrai pakaks ne vienai valandai.

Išmėginkite žemaitišką virtuvę

Nėra geresnio laiko pasilepinti maistu nei prastas oras. Klaipėdoje atrasite ne vieną maitinimo įstaigą, kurioje siūlomi tradiciniai žemaitiški patiekalai. Patikėkite, kai kurių nebūsite ne tik ragavę, bet ir girdėję. Neskubėdami leiskitės į įdomią kulinarinę kelionę.

Keliaukite apsipirkti

Uostamiestis – vienas šalies didmiesčių, todėl čia rasite visas populiariausias parduotuves. Antra vertus, gyventojų čia nėra tiek daug, todėl pasirinkimas tiesiog puikus. Itin patartina nepraleisti progos apsipirkti per išpardavimus – Klaipėdos parduotuvėse be didesnio vargo pavyks rasti net ir nukainotų prekių tinkamą dydį.

Pasilepinkite SPA

SPA procedūros ir pirtys Klaipėdoje itin populiarios, todėl rasite nemažą pasirinkimą. Čia smagiai praleisite dieną ir pasirūpinsite kūno grožio bei sveikata. Prie jūros įsikūrusiame mieste populiarios sveikatinamosios ir grožio procedūros su gintaru, kuris dar vadinamas Lietuvos auksu.

Pažiūrėkite filmą

Prastas oras – puiki galimybė pasimėgauti kino malonumais. Klaipėdos kino centruose galėsite pamatyti naujausius ir įdomiausius filmus. Ši pramoga tiks ir patiks visai šeimai. Taip pat nepamirškite pasidomėti – šiltojo sezono metu mieste kino filmai rodomi ir netradicinėse erdvėse.


Matyti, jog prastas oras atostogų nesugadins. Jei bus aktualu, ką veikti Klaipėdoje, kai lyja, tai dabar tikime, jog nuobodžiauti neteks!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą