Ką veikti Palangoje blogu oru?

Ką veikti Palangoje blogu oru?

Vasaros pramogų sostine tituluojama Palanga – kurortas, į kurį dažniausiai vykstama pailsėti prie jūros. Čia gausu renginių, vakarėlių ir aktyvių pramogų, kurias kiekvienas poilsiautojas gali rinktis pagal savo skonį. Vanduo, smėlis ir auksiniu įdegiu apdovanojanti saulė, deja, džiugina ne visada, tačiau nusiminti tikrai neverta! Dalinamės keliomis idėjomis, nes ką veikti Palangoje yra net ir lietingomis dienomis!

Aplankykite Gintaro muziejų

Kas nori keliauti į muziejų, kai saulė lepina savo šiluma? Žinoma, leisti laiką prie jūros daug smagiau. Vis dėlto jei diena apniukusi, būtinai pasinaudokite proga aplankyti šį unikalų muziejų, kuriame pažinsite Lietuvos auksu vadinamą gintarą, sužinosite jo istoriją ir pamatysite įspūdingiausius jūros turtus.

Pasimėgaukite skaniu maistu

Daugelis poilsiautojų atvykę į Palangą nori kuo daugiau laiko praleisti prie jūros. Dėl to pietūs dažnai valgomi viešbutyje ar tradicine tapusia Basanavičiaus gatvėje. Vis dėlto Palangoje yra ne viena vieta, verta kulinarinių pagyrų, o blogas oras – puikus metas tokias vietas atrasti ir neskubant pasimėgauti gardžiais patiekalais.

Pažiūrėkite į šėlstančią jūrą

Ką veikti Palangoje, jei ne grožėtis Baltijos jūra? O prastas oras dovanoja įspūdingiausius vaizdus, tad tikrai verta pasirūpinti tinkama apranga ir nueiti pasigrožėti gamtos šėlsmu. Šviečiant saulei nepamatysite įspūdingų bangų ir neišgirsite tikrojo jūros ošimo. Skirkite valandėlę pasimėgauti unikaliu gamtos reginiu.

Skirkite laiko sau

Kaip ir kiekvienas kurortas, Palanga siūlo visą puokštę įvairiausių SPA paslaugų. Prastas oras yra puikus metas jomis pasimėgauti. Juk nėra nieko smagiau, nei lyjant lietui jaukiai mėgautis pirties malonumais, masažu ar SPA procedūromis.

Stalo žaidimai

Jei vykstate atostogauti prie jūros su visa šeima ar draugų kompanija, būtinai pasiimkite ir vieną ar kelis stalo žaidimus. Jei jau teks likti viešbutyje, laiką praleisite tikrai smagiai – juk atostogos puikus metas tokioms pramogoms. Smagu bus prisiminti kortų žaidimus, o taip pat galite išmėginti sumanumą ir žaisdami šachmatais ar šaškėmis. Stalo žaidimai įtrauks visą šeimą ar draugų kompaniją ir dovanos smagų laiką kartu.

Pažinkite gamtą insektariume

Palangoje įsikūręs insektariumas yra vienintelis specializuotas zoologijos sodas, kuriame pamatysite beveik šimtą nariuotakojų rūšių. Čia patiks gamtos mylėtojams ir mažiesiems tyrinėtojams, o dar nematyti gyvūnai savo išvaizda paliks įspūdį ilgam – juk ne kasdien pamatysi paukštėdas vorus, skorpionus ar žaisminguosius šimtakojus.

O gal pajudėti po Palamgą?

Kas sakė, kad per atostogas būtina tinginiauti? Norintiems pajudėti net ir blogu oru yra ką veikti Palangoje: baseinuose galėsite tobulinti plaukimo įgūdžius, o sporto salėse – padailinti kūno linijas. Po stogu galima pažaisti ir krepšinį ar stalo tenisą, kuris nepalieka abejingų.


Neleiskite sau nuobodžiauti, čiupkite draugus ar šeimos narius ir keliaukite atrasti aktyvių kurorto pramogų.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą