Neįgaliųjų vežimėliai - ką reikia žinoti prieš perkant?

Neįgaliųjų vežimėlis

Kiek kainuoja neįgaliojo vežimėlis?

Mechaniniai neįgaliųjų vežimėliai yra pigiausi rinkoje. Jų galite įsigyti vos nuo 215 eurų – pavyzdžiui, Medstore.lt pigiausių neįgaliojo vežimėlių parduotuvėje galima įsigyti sulankstomą invalido vežimėlį dar pigiau, tiesiog reikia paprašyti papildomos nuolaidos. Tai lengviausias plieninis vežimėlis, kurį galima rasti rinkoje (jo svoris tik 17.5 kg).

Neįgaliųjų vežimėliai skirti žmonėms, kurie turi geras rankas ir gali patys valdyti vežimėlį. Pečių raumenų darbas yra svarbus reabilitacijos elementas, jis taip pat svarbus geresnei visos figūros išvaizdai ir didesniam paciento darbingumui. Dėl šios priežasties pacientams, kurie gali patys vairuoti vežimėlį, rekomenduojami rankiniai modeliai.

Be paprastų, kompaktiškų modelių, skirtų žmonėms, kurie vežimėlį naudoja daugiausia sėdimoje padėtyje, mūsų pasiūlyme taip pat yra vežimėliai, pagaminti iš aliuminio rėmo su atloštu atlošu ir galvos atramos stabilizavimu, leidžiančiu pacientui atsigulti.

Aktyvūs vežimėliai – kaip išsirinkti?

Rankiniai vežimėliai taip pat apima aktyvius vežimėlius. Tai vežimėlis, skirtas žmonėms, kurie, nepaisant savo negalios, nori gyventi aktyviai, įskaitant, pavyzdžiui, sportuoti. Šiuo atveju labai svarbus yra sėdynės reguliavimas, nes didelis sėdynės kampas užtikrina stabilumą, o kartu ir vartotojo saugumą. Atsižvelgdami į aktyvių žmonių poreikius, siūlome vežimėlį su reguliuojamu sėdynės kampu, kuris leis mūsų klientams aktyviai veikti visuomenėje.

Dėl ašies, su kuria komplektuojami aktyvaus vežimėlio galiniai ratai, galima keisti svorio centrą ir reguliuoti pasvirimo kampus. Šiame modelyje taip pat yra ventiliaciją palengvinantis atlošas, kuris suteikia papildomo vartotojo komforto, nes neleidžia nugarai prakaituoti. Galvodami apie išrankiausius klientus, norinčius gyventi aktyvų gyvenimą, nepaisant savo negalios, siūlome ir Trigo T vežimėlį su nuimamais kojų atramomis, nuimamais ratukais bei plačiu reguliavimo gama, kurios dėka vežimėlį galima pritaikyti pagal individualius poreikius. konkretaus asmens, pvz., pagal optimalaus aukščio sėdynes.

Mūsų siūlomi invalidų vežimėliai atitinka visus ergonominius parametrus – reguliuojama sėdynė, reguliuojamos kojų ir porankių atramos bei patogus nailoninis apmušalas, slystantis į aliuminio profilį, suteiks didžiausią komfortą žmonėms, besinaudojantiems mūsų pasiūlyme esančiais vežimėliais.

Elektriniai vežimėliai

Elektriniai neįgaliojo vežimėliai yra pirmoji neįgaliųjų vežimėlių lyga. Nors tai yra daug brangesnė ir daug sunkesnė įranga, dažniausiai ji skirta neįgaliesiems, o tai žymiai pagerina jų gyvenimo kokybę. Aukštos klasės elektriniai vežimėliai , pvz., turintys vertikalios padėties funkciją, reiškia, kad pacientas gali naudotis vežimėliu sėdėdamas, gulėdamas ir stovėdamas, su galvos stabilizavimu ir patogia atrama nugarai. Elektrinių vežimėlių funkcijos apima pilna reguliavimą (porankiai, sėdynės, atlošai), neapsvirtinus ratus arba 350 x 70 skersmens priekinius ratus, kurie leidžia vežimėlį naudoti lauke.

Jei turite bent kiek jėgų vaikščioti - rinkitės vaikštynes suaugusiems

Nors invalidų vežimėliai žymiai patogesni ir lengviau judėti, tačiau stenkitės, jei yra galimybė, judėti su vaikštyne.

Vaikštynės suaugusiems - jos ne tik palengvina judėjimą, bet ir sustiprina raumenis ir suteikia žmogui pasitikėjimo savimi, tuo tarpu vežimėlyje žmogus tik nusilps dar labiau, nes sumažins pastangas judėti.

Renkantis invalidų vaikštynę reikėtų atkreipti dėmesį ir į rankenas. Rankenos gali būti pagamintos iš minkštesnių arba kietesnių medžiagų. Dauguma žmonių renkasi plastikines rankenas, bet, jei jūsų rankos linkusios prakaituoti ar jomis sunku ką nors tvirtai sugriebti, rinkitės iš minkštų medžiagų pagamintas rankenas.

Rinkdamiesi vaikštynę suaugusiems atsižvelkite į tai, ar jums vaikštant bus reikalingas krepšelis daiktams susidėti, sėdynė pavargus atsisėsti, ar bus reikalingi neįgaliųjų vaikštynės stabdžiai, ar pageidausite, kad ji būtų sulankstoma transportavimo sumetimais.

Jei nežinote kokia priemone geriau pasirinkti ar norite sužinoti daugiau informacijos apie technika neįgaliesiems, galite nemokamai pasikonsultuoti su medstore.lt konsultantais. Taip pat rasite daug naudingų straipsnių ir sveikatos gerinimo priemonių.


Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą