Geriausia dovana vyrui gimtadienio proga

Geriausia dovana vyrui gimtadienio proga

Jei artėja vyro gimtadienis, greičiausiai jau svarstote, ką tokio išskirtinio padovanoti šįmet? Vietoj dar vienų kvepalų, atsuktuvų rinkinio, dailaus megztuko ir pan. padovanokite savo vyrui emocijas, nuotykius ir smagiausią laiką. Kaip tai padaryti? Įteikite pramogų kuponą!  O konkrečią pramogą pasirinkite pagal tai, kokių pomėgių dovanos gavėjas turi, ką mėgsta veikti laisvalaikiu. Galbūt žinote, apie ką vyras svajoja, bet vis neranda tam laiko ar galimybių? Dabar tobula proga tą svajonę išpildyti!

Auto, moto gerbėjams

Tikriausiai nesuklysime pasakę, jog beveik kiekvienas vyras labiau suklūsta išgirdęs galingo automobilio ar motociklo variklio gausmą. Jei Jūsų vyras priklauso šiai daugumai, tuomet auto ar moto pramoga bus tobula dovana, kuri neabejotinai maloniai nustebins ir labai nudžiugins. Sportinio automobilio, motociklo vairavimas – dovana, kurią Jūsų antroji pusė prisimins labai ilgai ir pasakos apie tai visiems savo draugams. Ne mažiau geras pasirinkimas bus ir keturračio, kartingo, bagio ir pan. vairavimas. O gal driftas, ekstremalaus vairavimo pamoka?

Adrenalino mėgėjui

Jeigu Jūsų vyras neabejingas adrenalinui, vis spirga, kaip nori išbandyti ką nors naujo, drąsaus ir dovanojančio begalę gerų emocijų, tai oro pramogos bus tobula dovana. Rinkitės šuolį parašiutu, skrydį parasparniu, o galbūt lėktuvo pilotavimą? Tokia unikali dovana neabejotinai suteiks daug įspūdžių.

Tikrų tikriausiam aktyvistui

Dovanos gavėjas nuolat ieško aktyvaus laisvalaikio galimybių? Padovanokite jam jas! Aktyvių pramogų spektras nepaprastai platus: vandens atrakcionų parkai, ekstremalus šaudymas, jodinėjimas, čia įeina ir auto bei moto pramogos, apsilankymas laipiojimo centre, pažintinis nardymas, baidarės ir daugybė kitų pasirinkimų. Atsižvelkite į vyro pomėgius ir nesunkiai išrinksite jam aktyvią pramogą.

Neabejingam vandens pramogoms

Labai plati vandens pramogų pasiūla suteikia progą rinktis iš daugelio alternatyvų. Jeigu Jūsų vyras dievina vandens pramoga, dovana neabejotinai patiks. Puiku tai, kad vandens pramogomis galima mėgautis visais metų laikais, tad tokia dovana tobulai tiks ir vasarą, ir žiemą. Šaltuoju metų laiku laukia uždarose patalpose įrengti vandens atrakcionų parkai, o vasarą nepaprastai daug simpatijų sulaukia batutų parkai ant vandens. Dar didelį įspūdžių ir emocijų bagažą dovanoja plaukimas baidarėmis, vandens motociklai, vandenlentės, greitaeigiai kateriai, reaktyvinės vandens skraidlentės ir kt. Romantikus sužavi pasiplaukiojimas jachta.

Jei norite dovanoti romantiką...

Ieškote dovanos, kuri suteiks kokybišką poilsį, bus papildyta romantika ir leis visiškai atsipalaiduoti? Nakvynė su SPA – štai, ko Jums reikia! Prabangi nakvynė puikiai įrengtame viešbutyje ar sanatorijoje, atpalaiduojančios SPA procedūros, gardus maistas – tai dalykai, kurie garantuos aukščiausio lygio poilsį, suteiks progą visiškai atitrūkti nuo kasdienybės, darbų ir skirti laiko tik sau.

Gurmanams

Jei Jūsų vyras ištikimas geram maistui, gėrimams ir dievina degustacijas, tuomet prabangi vakarienė elegancija alsuojančiame restorane, sūrio ir vyno degustacija, alaus pažinimo vakaras, desertų degustacija ar pan. bus tobula! Juk gerai žinote, ką mėgsta Jūsų vyras, tad dovaną išrinkti nebus sunku. Nusprendus padovanoti vakarienę restorane galėsite rinktis ir konkrečią virtuvę – galbūt domina gardieji italų patiekalai ar aštrūs meksikietiški, sotūs gruziniški ar daugelio jau pamėgta kinų virtuvė?

Kultūros mylėtojas

Vyrui, kuris domisi menu, kultūra, neabejotinai patiks gauti bilietą į muziejų, teatrą, operą ir pan. Dovanokite įstabų vakarą miuzikle ar vyro mėgiamos grupės koncerte.


Pateikėme didelį pluoštą dovanų idėjų, kuo nustebinti ir ką padovanoti vyrui gimtadienio proga. Įsigykite norimos dovanos kuponą – taip dovana atrodys reprezentatyviai ir vilios greičiau leistis į nuotykius bei semti geras emocijas.


Komentarai

Įrašų nėra

Palikti atsiliepimą