Ką veikti per pirmą pasimatymą?

Ką veikti per pirmą pasimatymą?

Pirmasis pasimatymas yra jaudinantis įvykis, kuris dažnai įsimena visam gyvenimui. Vaikinai, planuodami pasimatymą, paprastai deda daug pastangų, siekdami sužavėti merginą ir padaryti kuo didesnį įspūdį. Vieniems tai pavyksta tobulai, kiti gal kiek „perspaudžia“, o dar kiti niekaip nesukuria originalių, romantiškų ir įsimintinų pirmojo pasimatymo scenarijų. Siekdami palengvinti tokią „naštą“ pateikiame dešimt šaunių idėjų, ką veikti per pirmą pasimatymą. 

Pajūris

Jei gyvenate pajūryje ar netoliese (o gal turite galimybių atvykti ir iš toliau), tai pajūris neabejotinai bus tobula vieta pirmam pasimatymui net ir šaltuoju metų laiku. Tiesa, žiemą – kad ir koks žavingas būtų pajūris, nuklotas balto, spindinčio sniego – gal kiek bus ir šaltoka, bet įsimintina. Na, o šiltuoju metų laiku nepriekaištingas pasirinkimas bus piknikas pajūryje lydint saulę. Idėja – nepataisomiems romantikams.

Vakarienė restorane

Prabangus restoranas, tobuli virtuvės šefų patiekalai, gyva muzika ir įstabi, elegantiška atmosfera – tobulas derinys pirmam pasimatymui. Jei neturite galimybių nusivesti merginos į prabangų ir ištaigingą restoraną, ne bėda – tiks ir jauki kavinė, svarbu, jog būtų daili, stilinga aplinka ir kuo mažiau triukšmo (būtent dėl šio aspekto restoranas būtų puikus pasirinkimas).

Piknikas prie ežero

Meskite į pikniko krepšį vaisius, desertą, braškes su plakta grietinėle, putojančio gėrimo butelį, taures (jokiu būdu ne vienkartines!) ir kvieskite savo merginą į pikniką gamtoje, pavyzdžiui, prie ežero. Jaukus laikas ramybės oazėje leis pabendrauti, pažinti vienas kitą – tai puiki Jūsų bendros istorijos pradžia.

Kinas po atviru dangumi

Ko Jums reikės? Kompiuterio, didelio ekrano ir projektoriaus. Tiesa, idėja lengviau įgyvendinama, jei gyvenate nuosavame name su sodu ar turite vasarnamį. Kinas po atviru žvaigždėtu vasaros dangumi – nepamirštama!

Sporto rungtynės

Krepšinis, futbolas, regbis ar bet koks kitoks sportas, kurio fanai esate abu. Būtent – abu. Ši pirmojo pasimatymo idėja tikrai netinka, jei pats esate sporto aistruolis, nepraleidžiantis nė vienų varžybų, o mergina visiškai nesidomi sportu. Tokį atveją rinkitės, jei norite, kad pirmasis pasimatymas virstų tikrų tikriausia katastrofa.

Atrakcionų parkas

Jei abu esate tikri atrakcionų, pramogų ir aktyvaus laisvalaikio gerbėjai, tai pasimatymas tokioje vietoje neabejotinai bus itin taiklus pasirinkimas.

Plaukiojimas valtimi

Valtis ar jachta – abu variantai puikūs, o jų pasirinkimas priklauso nuo to, kur planuojate primą pasimatymą. Vanduo ramina, jo tyvuliavimas ir žaižaravimas saulės spinduliuose atrodo įstabiai, todėl romantiškas plaukimas valtimi arba jachta bus puikus variantas pirmam pasimatymui.

Kelionė

Ar bent numanote, kaip nustebintumėte merginą, nusivežę ją, pavyzdžiui, į Rygą! Kelionė, staigmena ir pasimatymas – ši trijulė priblokš, o Jūsų mergina apie tokį pasimatymą ne tik prisimins visą gyvenimą, bet nepaliaus pasakoti visoms draugėms. Vienos ar dviejų dienų kelionė į kaimyninės šalies sostinę (jei yra galimybių, tai galima ir kur kas toliau) yra tobulas būdas praleisti laiką drauge, kartu pažinti kitą miestą, papietauti jaukioje kavinukėje ar išgerti kavos vaikštinėjant senamiesčio gatvelėmis. Be to, kelionės yra suartinantis dalykas, tad pirmyn, planuokite šaunų pasimatymą.

Aktyvus laikas

Dažasvydis, boulingas, golfas, jodinėjimas žirgais, kartingai, plaukimas baidarėmis ir pan. – tokios ir panašios idėjos pirmam pasimatymui bus tobulos, jei abu su mergina esate aktyvaus laisvalaikio gerbėjai. Pasisemsite adrenalino, geros nuotaikos ir gaukite tikrą energijos užtaisą. Be to, smagu turėti bendrų pomėgių ir jais mėgautis drauge!

Kultūrinis vakaras

Jei judu su mergina esate meno mylėtojai, pirmasis pasimatymas teatre, balete ar parodoje bus tobulas pasirinkimas. Turiningas ir jaukus vakaras – garantuotas. Ši idėja ypač populiari tarp kiek vyresnio amžiaus porų, tačiau puikiai tinka ir kultūrai neabejingiems jaunuoliams.


Pateikėme dešimt idėjų, ką veikti per pirmą pasimatymą. Sau tinkamą išsirinks ir aktyvaus, ir pasyvaus, romantiško laiko gerbėjai. Nustebinkite savo merginą ir kurkite šaunius prisiminimus nuo pirmų akimirkų!


Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą