Ką veikti Druskininkuose žiemą?

Ką veikti Druskininkuose žiemą?

Druskininkai yra vienas populiariausių kurortų Lietuvoje, didelių miesto svečių srautų sulaukiantis visais metų laikais. Žiema – ne išimtis. Jei planuojate savaitgaliui ar ilgesniam laikui vykti į Druskininkus ir svarstote, ką veikti Druskininkuose žiemą, palengvinsime Jums užduoti – pateikiame idėjų smagiam ir turiningam laisvalaikiui!

Sanatorijos – kaip gi be jų? 

Lankytis Druskininkuose ir nepabuvoti bent vienoje kurorto sanatorijoje? Tai būtų neatleistina. Todėl skirkite laiko viešnagei sanatorijoje (arba viename iš puikių kurorto viešbučių) ir pasilepinkite kokybišku poilsiu, į jį būtinai įtraukdami SPA, sveikatinimo ir grožio procedūras.

Druskininkai iš paukščio skrydžio

Lynų kelias – tai, ko nevalia praleisti viešint Druskininkuose. Pakilkite keltuvu į kelių dešimčių metrų aukštį ir apžvelkite žiemišką kurorto panoramą, Nemuno vingius, plytinčius miškus.

Vandens parko smagumai

Kas gi nėra girdėjęs apie Druskininkuose veikiantį milžinišką vandens pramogų parką „Aqua“? Palepinkite save tropiniu karščiu žiemą, ilsėkitės po kelis metrus siekiančiomis palmėmis, mėgaukitės baseinų malonumais, aplankykite daugiau kaip dvi dešimtis pirčių, atsipalaiduokite profesionalių masažuotojų rankose... Per 30 tūkst. kvadratinių kilometrų ploto užimančiame vandens parko komplekse nepaprastai smagiai laiką praleis ir vaikai, ir suaugusieji, mėgstantys pasyvų ar aktyvų laisvalaikį.

Jaukus vakaras su geru maistu

Druskininkuose rasite ne vieną restoraną, kavinę ar kitą maitinimo įstaigą, kur jaukiai praleisite žiemos vakarą ar gardžiai papietausite. Kokybiškas maistas, puikus aptarnavimas, elegantiška atmosfera yra tai, kas suteiks progą atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką su antrąja puse, draugais, kolegomis, šeima. Yra restoranų, kuriuose rengiami gyvos muzikos vakarai, dar labiau sustiprinantys unikalią, rafinuotą atmosferą.

Muziejus

Aplankykite muziejų, bet ne bet kokį, o šakočių! Čia ne tik grožėsitės eksponatais, bet ir turėsite progą stebėti šakočio gamybos procesą bei paragauti ką tik pagaminto šio įstabiai gardaus kepinio!


Pateiktos idėjos – tik lašas jūroje, kalbant apie pramogas ir veiklas žiemą Druskininkuose. Smagus laikas, puikus poilsis čia laukia visų: mažų ir didelių, mėgstančių laiką leisti aktyviai arba tų, kurie trokšta kuo daugiau sužinoti ir papildyti savo žinių bagažą. Geros viešnagės Druskininkuose žiemą!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą