Sex on the Beach kokteilis

Sex on the Beach

Sex on the Beach kokteilis

Sex on the Beach pasigaminti yra labai paprasta, tai užtruks tik kelias minutes.

Šviežios apelsinų sultys suteiks rūgštumo pojūtį, tai pat kokteilis taps daug gaivesnis. Kai kurie žmonės renkasi ananasų sultis, tačiau apelsino sultys išlaikys klasikini kokteilio skonį. Tiks bet kokia degtinė, nes ji suteikia neutralų kokteilio pagrindą, kuris leidžia persikų likeriui ir vaisių sultims užimti pagrindinę vietą ir dominuoti Sex on the Beach kokteilyje.

Sex on the Beach kokteilio receptas: 2 asmenims

Ingridientai

  • 50 ml degtinės
  • 25 ml persikų likerio
  • 2 apelsinai išspausti sultimis, ir 2 griežinėliai papuošimui
  • 50 ml spanguolių sulčių
  • glazūruotos vyšnios, papuošimui (nebūtina)
  • ledukai

Paruošimas

  1. Pripildykite dvi aukštas stiklines ledo kubeliais. Degtinę, persikų likerį ir vaisių sultis supilkite į didesnį indą ir išmaišykite.
  2. Padalinkite mišinį tarp dviejų stiklinių ir švelniai maišykite, kad susimaišytų. Papuoškite kokteilinėmis vyšniomis ir apelsino griežinėliais.

Sujunkite visus ingredientus, gurkšnokite ir jauskitės kaip tikram įkaitusiam paplūdimį.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausias

Moteris – unikali, švelni ir graži būtybė. Kiek moterų, tiek norų ir svajonių. Šiandien dovanų pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams ar vaikams yra toks didelis, kad nesunku pasimesti. Visgi, kai ateina laikas išrinkti dovaną, neretai susiduriame su sunkumais. Ar ši dovana patiks? Ką galėčiau jai padovanoti? Kur ieškoti dovanos? Tokie ir panašūs klausimai užklumpa žmogų, ieškantį originalios dovanos moteriai.