Kur skaniai pavalgyti Palangoje?

Kur skaniai pavalgyti Palangoje?

Palanga – ne tik vienas populiariausių šalies kurortų, bet ir tikra vasaros sostinė, kurioje telkiasi daugybė turistų ir pramogų erdvių: klubai, top restoranai, pramogos vaikas ir suaugusiems. Čia niekada nestinga veiklos ir pramogų, tad gausu ir vietų pavalgyti. Siūlome atrasti keletą geriausių restoranų, kuriuose ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir galėsite pasimėgauti skaniu maistu. Restoranai Palangoje turistams ir vietiniams suteikia plačias pasirinkimo galimybes.

„HBH Palanga“

Šis restoranas @HBHPalanga – ypatinga vieta, todėl čia niekada nestinga lankytojų. Didelis meniu patenkins kiekvieno gurmano skonį, o aplinka puikiai tiks smagiam laikui su šeima. Čia siūlomi tradiciniai lietuvių virtuvės patiekalai ir keletas europietiškų patiekalų variacijų, kurios patiks ir mažiems, ir dideliems. Taip pat restorane rasite ir kitų pramogų: pasivaikščiojimo taką, mini zoologijos sodą ir kt.

Restoranas „Onorė“

Jei ieškote tikrai kokybiško ir skanaus maisto, ši vieta skirta būtent jums. Čia viskas patiekiama elegantiškai, o patiekalai yra kupini natūralaus skonio. Šiame restorane @restoranas.onore įvairių patiekalų iš Europos virtuvės ir net tokių gardumynų kaip sraigės ar aštuonkojis. Tikrai verta užsukti pasimėgauti skaniu maistu.

„Parko ranča“

Kiek atokiau nuo miesto šurmulio, tačiau visai ne nuobodi, @parkoranca visada laukia svečių. Čia rasite ne tik puikią nuotaiką, bet ir įvairių gardumynų iš Lietuvos bei Amerikos virtuvių. Šioje vietoje visada ir skanu, ir gausu pramogų, todėl verta užsukti pavalgyti su visa šeima.

„Pajūrio kepyklėlė“

Ir mažiems, ir dideliems smaližiams patiks viešnagė šioje kepyklėlėje @PajurioKepyklele. Čia rasite įvairių gardžių desertų ir užkandžių, nuo kurių gausos tiesiog apsals akys. Viską galima skanauti vietoje arba užsisakyti išsinešti ir skanauti klausantis svajingo bangų ošimo – juk taip valgyti dar skaniau!

Restoranas „Žuvinė“

Ir kokia gi išvyka prie jūros, jei neragavote žuvies? O gardžiausius jos patiekalus rasite restorane @zuvinepalanga, kuris lankytojus džiugina jau daugybę metų. Čia galima pasimėgauti puikiai paruošta įvairių rūšių žuvimi ir paskanauti išskirtinių patiekalų. Visi žino, kad ši vieta niekada nenuvilia gardžiais skoniais ir jaukia atmosfera, todėl į restoraną verta užsukti skaniai pavalgyti kaskart viešint pajūryje.


Tai tik keli top restoranai Palangoje, pro kuriuos nevalia praeiti neužsukus. Smagaus laiko kurorte ir gardžių potyrių!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausias

Šiandien vis daugiau žmonių laisvą laiką praleidžia naršydami internete, socialiniuose tinkluose. Kiti mėgsta gerus filmus arba įdomias knygas. Dar kažkas pirmenybę teikia aktyviam laisvalaikiui arba meditacijai. Visi pasirinkimai yra teisingi, jeigu tinka ir patinka tam, kas juos pasirinko. Tačiau reikia pripažinti, jog ypač rudenį bei žiemą vakarai būna ilgi ir tamsūs, todėl reikia turėti nemažai idėjų, ką smagaus nuveikti namuose. Norime...

Kodėl nesusidraugavus?