Kur skaniai ir nebrangiai pavalgyti Druskininkuose?

Kur skaniai ir nebrangiai pavalgyti Druskininkuose?

Poilsis Druskininkuose yra vienas geriausių būdų atitrūkti nuo kasdienybės, darbų gausos ir pasinerti į poilsio oazę. Šiame kurorte galimybės pailsėti yra pavydėtinos – sanatorijos, komfortišką poilsį garantuojantys viešbučiai, smagios pramogos ir maitinimo vietų gausa.

Restoranai Druskininkuose 

Jei norite pavalgyti skaniai, prabangioje aplinkoje, tuomet turite platų pasirinkimą, nes Druskininkų kurorte veikia labai daug puikių restoranų. Pavyzdžiui, jei prioritetą teikiate sveikam maistui, tuomet Jus sužavės restoranas @tolitolidruskininkai, kur didžiausias dėmesys teikiamas šviežiems ir natūraliems produktams. Atsivertę meniu netruksite pastebėti, jog čia dominuoja daržovės, grūdinės kultūros, gardžiai paruošta žuvis ir pan.

Viešint Druskininkuose verta apsilankyti restorane @RestoranasBukhara, kurio uzbekiška virtuvė ir išskirtiniai patiekalai jau pelnė itin daug klientų simpatijas. Iš Uzbekijos atvykę šefai užtikrins puikius skonius ir garantuos, kad galėsite įvertinti tikrą uzbekiškos virtuvės žavesį. Būkite tikri, čia Jūsų laukia patys geriausi avienos šašlykai, avienos plovas, unikali uzbekiška duona, itin dideli koldūnai ir kt.

Restoranas @ElingasRestaurantBar patiks Viduržemio jūros pakrantės šalių virtuvių gerbėjams. Įstabiai paruoštos jūros gėrybės bei kiti sotūs patiekalai, neapsakomo skonio desertai, itin daili restorano aplinka ir stilingas interjeras – tai, kas Jūs laukia apsilankius šiame restorane Druskininkuose.

Restoranas @PicerijaSicilia – dar viena prabangi ir puikų maistą pasiūlysianti vieta. Nors pavadinimas gali sufleruoti, kad čia klientų laukia platus italų  virtuvės patiekalų spektras, bet meniu yra kur kas daugiau pasirinkimų. Galybė įvairių patiekalų suteiks plačias pasirinkimo galimybes įvairių skonių gerbėjams.

Restoranas „Cibus“ sužavės estetišku, stilingu interjeru ir labai gardžiais patiekalais, paruoštais profesionalių virėjų.

Jei viešėdami Druskininkuose apsistosite daugelio pamėgtuose viešbučiuose, tai toli ieškoti nereikės, nes šie viešbučiai turi prabangius restoranus, siūlančius svečiams gardžius pusryčius, pietus bei vakarienę.

Kavinės Druskininkuose

Be restoranų gausos, Druskininkuose veikia ir daug kavinių, kur pavalgysite ne tik skaniai, bet ir nebrangiai. Pavyzdžiui, tikrai verta apsilankyti kavinėje @Armank, garsėjančioje puikaus skonio armėniškais patiekalais. Būtent čia yra puiki vieta už patrauklią kainą paragauti tradicinių armėnų virtuvės patiekalų.

Lankydamiesi Druskininkuose pastebėsite, jog norėdami pasimėgauti armėniškais patiekalais turėsite nemažą pasirinkimą. Štai dar vienas variantas – kavinė @JerevanDruskininkai. Tradiciniai armėnų balandėliai, žarijose keptos daržovės, šašlykai, kebabai, jautienos troškinys, armėniški koldūnai ir daugybė kitų patiekalų laukia Jūsų dėmesio.

Kavinė @stirna.druskininkuose įsikūrusi nuostabioje aplinkoje – miškų apsuptyje. Čia puiki vieta ramiam, jaukiam poilsiui mėgaujantis išskirtiniais skoniais.

Kavinė @Širdelė išsiskiria autentišku interjeru, savitu stiliumi. Čia galėsite rinktis iš labai didelės gausos įvairiausių patiekalų, desertų, užkandžių, gėrimų.

Kepyklėlė Druskininkuose

Nebrangiai, bet neapsakomai gardžiai pavalgysite Druskininkuose veikiančioje kepyklėlėje @Boulangerie. Joje iš pirmo žvilgsnio sužavės šviežių sviestinių kruasanų kvapas ir neapsakomas skonis, kiti minkšti, saldūs, švieži kepiniai: bandelės, keksiukai, sausainiai, pyragai. Įvairūs įdarai ir unikalios kepimo tradicijos lemia, kad čia gardžiuositės nuostabiais skoniais ir norėsite dar ne kartą sugrįžti

Picerijos Druskininkuose

Picų gerbėjai Druskininkuose taip pat neliks alkani. Jei esate neabejingi picoms, keliaukite į @troliupica! Daug skirtingų picų, puikus aptarnavimas, ką tik iš krosnies ištrauktų picų kvapas – tai, kas nepaliks abejingų.

Dar viena vieta picų mėgėjams – @aquapark. Čia Jus pasitiks puiki atmosfera, išskirtinė aplinka, savitas stilius ir, žinoma, nosį kutenantys šviežiai kepamų picų kvapai.


Viešnagė Druskininkuose garantuos visavertį, kokybišką poilsį, turiningą laiką ir pilnus skandžius, nes čia yra daugybė vietų, kur pavalgyti sočiai, gardžiai ir už priimtiną kainą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą