TOP 10 lankytinos vietos Kaune

TOP10 lankytinos vietos Kaune

Kaunas – vienas populiariausių mūsų šalies miestų, turintis ką pasiūlyti skirtingų poreikių turintiems pramogautojams, miesto gyventojams ir svečiams. Planuojate išvyką į Kauną? Tuomet greičiausiai svarstote, ką čia nuveikti, kokias vietas aplankyti ir pamatyti populiariausius objektus. Kad kelionę planuoti būtų lengviau, pateikiame Jums 10 lankomiausių vietų Kaune.

 1. Kauno pilis neabejotinai turėtų būti įtraukta į būtinų aplankyti vietų Kaune sąrašą. Šalia Nemuno ir Neries santakos stūksanti pilis vilioja ne tik savo architektūra, ekspozicijomis, bet ir čia vykstančių renginių – koncertų, spektaklių, festivalių ir kt. – gausa.
  Ieškokite: Pilies g. 17.
 2. Pažaislio vienuolyno ansamblis sužavės baroko stiliumi. Tiesa, čia lankytojus masina ne tik Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno architektūra, įstabi aura, tačiau ir pasakiška aplinka – visai greta įsikūrę ir Kauno marios.
 3. Lietuvos liaudies ir buities muziejus – unikali proga žvilgtelėti į istoriją, tenykštę buitį, architektūrą, kultūrą.
  Ieškokite: L. Lekavičiaus g. 2, Rumšiškės, Kaišiadorių r.
 4. Laisvės alėja. Kas gi negirdėjo garsiosios Kauno Laisvės alėjos? Tai viena ilgiausių pėstiesiems skirtų gatvių visoje Europoje! Alėjos ilgis siekia apie 1,7 km.
 5. Perkūno namas – įspūdingas vėlyvąjį gotikos stilių atspindintis šedevras. Apsilankymas čia tikrai bus savotiška teleportacija į praeitį.
  Ieškokite: Aleksoto g. 6.
 6. Aleksoto apžvalgos aikštelė ir funikulierius. Ar jau esate išbandę seniausią transporto priemonę? Tą padaryti galite Aleksote – nepraleiskite progos funikulieriumi pakilti į apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti Kaunu iš aukštai.
  Ieškokite: Amerikos Lietuvių g. 6.
 7. Kauno rotušė. Tai įstabi vieta tuoktuvėms, taip pat čia įsikūręs Kauno miesto muziejus. Rotušėje rasite ir turizmo informacijos centrą.
  Ieškokite: Rotušės a. 15.
 8. Lietuvos zoologijos sodas. Jei dar nesilankėte Kaune įsikūrusiame zoologijos sode, būtinai užsukite ir susipažinkite su čia gyvenančiais tigrais, liūtais, galybe papūgų, žirafomis, zebrais, begemotais ir kt.
  Ieškokite: Radvilėnų pl. 21.
 9. Velnių muziejus suteiks progą susipažinti su galybe velniukų: originalių, unikalių, linksmų, baisių ir kt.
  Ieškokite: V. Putvinskio g. 64.
 10. Vytauto Didžiojo karo muziejus mėgiamas ir vietinių, ir miesto svečių. Ekspozicijos supažindins su mūsų šalies bei pasaulio karyba, pradedant nuo seniausių laikų.
  Ieškokite: K. Donelaičio g. 64.

Smagios pažinties su Kaunu!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti atsiliepimą