Pramogos Vilniuje: ką rinktis?

Pramogos Vilniuje: ką rinktis?

Vilnių pelnytai galime vadinti Lietuvos pramogų sostine, mat aktyvių ir pasyvių veiklų spektras čia maloniai nustebins net didžiausius skeptikus.

Aktyvios ir ekstremalios pramogos

Kaip vieną įdomiausių aktyvių pramogų verta išskirti Slidinėjimo akademiją, kur patiks ir vaikams, ir suaugusiems, mėgėjams bei profesionalams. Čia garantuotas smagus laikas. Akademijoje organizuojamos slidinėjimo pramogos yra puiki galimybė ne tik šauniai praleisti laiką, bet ir išmokti čiuožti slidėmis!

Batutai – pramoga, masinanti įvairaus amžiaus linksmybėms neabejingus žmones. Vilniuje rasite ne vieną pripučiamų ar įprastų batutų, taip pat batutų su specialiomis kempinėmis parką. Tiesa, batutai ne tik smagi pramoga, bet ir šauni treniruotė!

Siaubo pabėgimo kambariai pastaruoju metu labai išpopuliarėjo ir yra mėgiami ne tik jaunimo, tačiau ir įvairaus amžiaus suaugusių. Siaubo kambariai dovanoja išskirtines emocijas ir įsimintiną laiką. Tokios pramogos Vilniuje labai dažnai pasirenkamos kelių šeimų laisvalaikiui, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, kolegų susibūrimams ir pan.

Vandens pramogos

Jei manote, kad geriausios vandens pramogos Jūsų laukia tik kur nors toliau nuo miesto, atokioje sodyboje ant ežero ar upės kranto, tai jau galite keisti savo nuomonę, nes tokiomis veiklomis mėgautis galite ir Vilniuje. Tiesą sakant, šiltuoju metų laiku jos net labai populiarios. Galime išskirti tris pagrindines: plaukimas baidarėmis, jau kelerius metus itin populiarus plaukiojimas vandenlente ir, žinoma, vandens batutų parkai, kuriuose laikas bus nepamirštamas, o emocijos gyvos dar ilgą laiką po pramogų.

Atpalaiduojančios pramogos

Pavargusiems nuo darbų ir namų, trokštantiems kokybiško poilsio, svajojantiems atsiriboti nuo rutinos ir bent šiek tiek laiko skirti tik sau idealiai tiks SPA, grožio, sveikatinimo paslaugos. Ši pramogų grupė apima labai daug paslaugų teikėjų Vilniuje, todėl pasirinkimą turės net patys išrankiausi. Palepinkite savo kūną ir sielą!

Kultūrinės pramogos

Jei domitės muzika, daile, teatru, kinu ir pan., tai Vilniuje tikrai nenuobodžiausite – sostinėje labai platus kino teatrų, muziejų, galerijų, teatrų pasirinkimas. Itin didelių srautų lankytojų sulaukia didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrę kino teatrai, rodantys naujausius lietuviškus ir užsienio kūrėjų filmus. Vilniuje verta aplankyti spektaklius, rodomus Domino teatre, Jaunimo teatre, Operos ir baleto teatre bei kituose teatruose. Jei esate neabejingi muziejams, tikslinga skirti laiko MO muziejui, Energetikos ir technikos muziejui, Taikomosios dailės ir dizaino muziejui, Pinigų muziejui, Iliuzijų muziejui, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejui bei daugeliui kitų. Jei dievinate architektūrą, pasidairykite po Vilniaus bažnyčias – neišdildomą įspūdį paliks Katedra, Šv. Onos bažnyčia, Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia bei kitos, įkūnijančios įstabiausius atitinkamų epochų architektūros stilių bruožus.

Pramogos vaikams Vilniuje

Jei domina pramogos su vaikais Vilniuje, tai irgi turėsite neįtikėtiną variantų spektrą. Vaikų laisvalaikiui sostinėje veikia galybė vaikų žaidimų kambarių. Ir nors nemažai jų paprastai būna rezervuoti gimtadieniams, bet veikiantys didžiuosiuose prekybos centruose visada priima lankytojus ir dovanoja mažiesiems pramogautojams nepamirštamą laiką! Vilniuje rasite visoms vaikų amžiaus grupėms pritaikytų žaidimų kambarių.

Nebejojame, jog mažų ir ūgtelėjusių vaikų simpatijas pelnys Vichy vandens parkas. Čia vaikų ir jų tėvelių laukia baseinai, nusileidimo kalneliai ir kitos daug puikių emocijų dovanosiančios pramogos vandenyje.

Jaukiam, aktyviam šeimos laisvalaikiui galite rinktis jodinėjimą – visai šalia Vilniaus rasite ne vieną žirgyną.

Vilniuje labai didelio populiarumo sulaukia Šiaurės miestelyje įsikūręs Zooparkas – verta skirti laiko visiems, ieškantiems pramogų su vaikais.

„Skanios“ pramogos

Jei esate neabejingi geram maistui, Vilniuje galėsite rinktis iš neįtikėtinai plataus maitinimo vietų spektro pagal tokius kriterijus kaip: maitinimo vietos tipas (restoranas, kavinė, baras, užkandinė ar kt.), virtuvė (tradicinė lietuviška, italų, prancūzų, japonų, kinų ar kt.), strateginė vieta (miesto centras ar miegamieji rajonai) ir kt. Pasirinkimas labai platus!


Sostinė ir įvairios pramogos bei renginiai Vilniuje laukia nuobodžiaujančių ar tiesiog trokštančių smagaus, turiningo laiko!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą