Kur pigiai ir skaniai pavalgyti Klaipėdoje?

Štai keletas vietų kur galite pasimėgauti maistu Klaipėdoje

Kur pigiai ir skaniai pavalgyti Klaipėdoje?

Uostamiestyje yra daugybė puikių vietų, kur galima skaniai pavalgyti. Ir jei kituose didžiuosiuose miestuose vyrauja tinklinės maitinimo įstaigos, tai Klaipėdoje galima rasti tikrų nedidelių „perliukų“, kurie savo maistu uostamiesčio gyventojus ir miesto svečius stebina nuo seno. Tad kur pigiai ir skaniai pavargyti Klaipėdoje?

Restoranas „Storas katinas“

Vokiško stiliaus pubą primenantis restoranas Storas katinas stebina įvairiu valgiaraščiu. Ir nors jis nėra labai didelis, čia rasite ir žemaitiškų valgių, ir tradicinių europietiškos virtuvės patiekalų, ir šį tą tikrai įdomaus. O užkandžiai privers tiesiog pirštus apsilaižyti! Kainos čia nėra itin mažos, tačiau porcijos gausios ir gardžios, tad viską įvertinus, pavalgyti čia nėra brangu.

Mėsainių restoranas „Seven“

Jei ieškote jaukios vietelės skaniai pavalgyti Klaipėdos senamiestyje, būtinai prisėskite Seven. Čia galima pasigardžiuoti mėsainiais ir įvairiais užkandžiais, o nedidelis meniu pasiūlys ir salotų bei gruzdintos žuvies. Kainos nedidelės, tad vieno apsilankymo metu, jei tik telpa į skrandį, galima išmėginti net keletą patiekalų.

Picerija „Pas Francesco“

Visi, kurie svajoja paragauti tikrų itališkų picų, turėtų čia užsukti. Tobulai gardus padas, puikiai derantys ingredientai ir puikus aptarnavimas – tai tegali būti vienintelė vieta, kur viskuo rūpinasi tikras italas. Užsukite Pas Francesco pasimėgauti pica ir tikrai gardžiai pavalgysite. Picos kainos čia svyruoja -vidutiniškai 7-9 Eur, tačiau už tiek gausite tikrai didelę ir gardžią picą, kuria pasisotinsite ilgam.

Restoranų tinklas „Manami“

Manami vardas daugeliui, jei dar ir nemėgintas, tai tikrai girdėtas. O Klaipėdai šis restoranas itin tinka, nes patiekalų iš žuvies čia tikrai daug. Tiesa, čia rasite rytų virtuvės skanėstus, tačiau jie skoniu tikrai nenusileis žemaitiškiems delikatesams. „Manami“ restoraną rasite Klaipėdos „Akropolyje“. Be to, čia pavalgyti visada apsimoka, nes kainos nėra didelės ir nuolat vyksta įvairių akcijų, pavyzdžiui, galima pasimėgauti dviem sušių porcijomis vietoje vienos arba pigiau paskanauti naujų patiekalų.

„Senamiesčio baras“

Itin pigių vietų ieškotojams patiks ši vieta. Kainos čia nenuklysta nuo dienos pietų kainų repertuaro, o patiekalai primena naminius, gamintus mamos. Čia rasite lietuviškus valgius, bulvių patiekalų, o kartais gal ir vieną kitą įdomesnį patiekalą. Svarbiausia, kad pavalgysite skaniai ir sočiai net ir išleidę mažiau nei 10 Eur. Balandėliai, cepelinai, šaltibarščiai, įvairiausi kepsniai – pasirinkimas čia išties gausu.

Restoranas „Dock“

Čia – tikra mėsainių meka, nes pasirinkimas itin įvairus ir platus. Mėsainiai ne tik skanūs, bet ir dideli, tad pavalgysite tikrai stipriai, o patiekalo kaina svyruoja apie 8 Eur. Tiesa, siūlomi ir įvairūs brunch patiekalai, kuriais galima pasimėgauti pigiau, bet jei jau čia atėjote, būtinai pasiruoškite persivalgymui ir rinkitės gardų mėsainį.

Restoranas „HBH Palanga“

Jei Klaipėdoje viliojančios vietos pavalgyti taip ir neradote, vykite į garsųjį „HBH“. Sezono metu čia gali tekti pastovėti eilutėje, tačiau tikrai verta – kainos nedidelės, o maistas skanus ir porcijos tikrai sočios. Čia itin patiks mėgstantiems tradicinę lietuvių virtuvę, nes vietos virėjai ruošia kone visus tradicinius patiekalus nuo cepelinų iki žemaitiškos cibulynės.

Restoranas „Raketa“

Miesto centre įsikūrusi „Raketa“ save pristato kaip socialinį klubą – čia vyksta renginiai, o netradicinė aplinka visada žavi. Vasarą smagu pasėdėti kiemelyje, o ir patiekalų čia galima paragauti tikrai įdomių. Nuo tradicinių kepsnių iki aukštosios virtuvės pretenzijų turinčių užkandžių ir populiariosios virtuvės patiekalų. Čia visada puikiai praleisite laiką, skaniai pavalgysite ir daug neišleisite.


Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausias

Moteris – unikali, švelni ir graži būtybė. Kiek moterų, tiek norų ir svajonių. Šiandien dovanų pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams ar vaikams yra toks didelis, kad nesunku pasimesti. Visgi, kai ateina laikas išrinkti dovaną, neretai susiduriame su sunkumais. Ar ši dovana patiks? Ką galėčiau jai padovanoti? Kur ieškoti dovanos? Tokie ir panašūs klausimai užklumpa žmogų, ieškantį originalios dovanos moteriai.