Kur pigiai ir skaniai pavalgyti Kaune?

Kur pavalgyti Kaune

Kur pigiai ir skaniai pavalgyti Kaune?

Kaunas – antrasis pagal dydį šalies miestas, tačiau daugelis žino, kad vietų, kur čia galima skaniai pavalgyti yra bene daugiausiai Lietuvoje. Maisto kultūrai kauniečiai skiria išties daug dėmesio – tai patvirtina ir faktas, kad daugelis nedidelių restoranų tinklų savo kelią pradėjo būtent šiame mieste, o tik vėliau jų padaliniai atvėrė duris sostinėje ar pajūryje. Šiame straipsnyje apžvelgsime vietas, kur pavalgyti Kaune ne tik skaniai, bet ir neišleidžiant krūvos pinigų.

Restoranas „Grill London“

Visi kam teko lankytis šio tinklo restoranuose patvirtins, kad tai puiki vieta skaniai pavalgyti ir smagiai praleisti laiką su šeima ar draugų kompanija. Čia siūlomas meniu išsiskiria pasirinkimų gausa, nes lankytojai gali rinktis ne tik karštą patiekalą, bet ir prie jo patiekiamus garnyrus bei padažus. Tokiu būdu sukuriama daugybė variacijų, kurios patenkins kiekvieno skonį. Grilio patiekalai čia ruošiami specialiuose griliuose, tad išsiskiria puikiu skoniu, o kainos tikrai nėra didelės – karštojo patiekalo porcija vidutiniškai kainuoja apie penkis eurus, o užkandžių galima paskanauti ir dar pigiau.

Restoranas „Dinner map“

Šis restoranas – tai keturios virtuvės po vienu stogu. Ką tai reiškia? O gi tai, kad šios maitinimo įstaigos meniu rasite visus populiariosios šiuolaikinės virtuvės patiekalus nuo burgerių iki picų ir nuo amerikietiškų blynelių iki spalvingųjų tacos. Platus pasirinkimas valgiaraštyje negąsdina savo kainomis: pavyzdžiui, burgeris čia kainuos ne brangiau nei bet kurioje kitoje įstaigoje, o ir kitų patiekalų galima paskanauti už itin priimtinas kainas. Žinoma, jei ieškote ko nors išskirtinio, virtuvė taip pat turi pasiūlymų. Vienas jų – aštuonkojis. Tiesa, šis patiekalas jau kainuos brangiau.

Restoranas „Bernelių užeiga“

Tradicinių patiekalų gerbėjams čia tikrai patiks, o svečiai iš užsienio būtent į šią vietą traukia pažinti lietuviškos virtuvės skonių. Mūsų nacionaliniai patiekalai gaminami gana paprastai ir iš vietos ingredientų, tad ir jų kainos „nesikandžioja“. Gardūs bulviniai valgiai, vasarą populiarios šaltos sriubos ir klasikiniai užkandžiai – čia rasite visus lietuvių virtuvės gardėsius, kurie tikrai numalšins net didžiausią alkio jausmą.

Gruzinų virtuvė „Mtevani“

Truputėlis egzotikos ir gardūs skoniai – tai gruzinų virtuvės restoranas „Mtevani“, įsikūręs Kauno centre. Čia visada rasite gardžių ir šildančių patiekalų, kurie ilgam užtikrina sotumo jausmą. Patiekalų kainos nedidelės: užkandžių galima paskanauti po kelis eurus, o ir norėdami pasimėgauti karštu patiekalu išleisite vidutiniškai iki dešimties eurų. Tai vilioja paragauti daugybės skonių, tačiau nepersistenkite, nes gruzinų virtuvėje ir porcijos nemažos, ir patiekalai itin sotūs.

Restoranų tinklas „Manami“

Daugeliui pažįstamas, tačiau ne visų jau išmėgintas tinklas „Manami“ yra puikus pasirinkimas, ieškantiems, kur skaniai pavalgyti Kaune. Čia galima pasimėgauti įvairiais rytų virtuvės skanėstais: pradedant sušiais ir baigiant egzotiškais patiekalais su krabų mėsa. Valgiaraštis išties didelis, tad kiekvienas ras, ką pasirinkti, o karštųjų patiekalų kainos prasideda maždaug nuo penkių eurų, dar pigiau galima paskanauti sriubų ar įvairių užkandžių.

Restoranas „Ipu“

Nedidelis, bet jaukus restoranėlis „Ipu“ – tai galimybė atrasti rytų virtuvės skonius. Valgiaraštis čia nėra itin didelis, tačiau galima paskanauti įvairių sušių ir wok patiekalų. Karštųjų patiekalų kainos vidutiniškai siekia apie penkis eurus, tačiau porcijos tikrai pakaks ilgam pasisotinti. O jei nežinote, ką rinktis, būtinai pasinaudokite galimybe susikurti savo wok patiekalą – tereikia pasirinkti mėgstamus ingredientus ir virtuvė pagamins norimą patiekalo variaciją.

Tikimės, kad informacija bus naudinga ir Kaune pavalgysite itin gardžiai bei labai nenuskriausdami savo piniginės.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausias

Moteris – unikali, švelni ir graži būtybė. Kiek moterų, tiek norų ir svajonių. Šiandien dovanų pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams ar vaikams yra toks didelis, kad nesunku pasimesti. Visgi, kai ateina laikas išrinkti dovaną, neretai susiduriame su sunkumais. Ar ši dovana patiks? Ką galėčiau jai padovanoti? Kur ieškoti dovanos? Tokie ir panašūs klausimai užklumpa žmogų, ieškantį originalios dovanos moteriai.