Dovanos moterims pagal zodiako ženklą

Dovanos moterims pagal zodiako ženklą

Kalėdos, Meilės diena, gimtadienis ir kitos progos vyrams neretai tampa tikru galvos skausmu, nes sugalvoti, ką dovanoti moteriai, – iššūkis. Galima remtis moters pomėgiais, beveik niekada neprašausite pro šalį moteriai įteikę kvepalus ar papuošalą. O gal tikite astrologija? Moterys paprastai tiki, tad kodėl gi tu o nepasinaudojus?

Dovanos moterims pagal zodiako ženklą – tai kokios jos?

Turėtumėte žinoti, kad Avino ženklo atstovės praktiška dovana nesužavėsite. Originalumas, jaudulys, veiksmas – štai ką jos vertina. Todėl puikia dovana bus bilietai į koncertą, sporto varžybas (žinoma, jei moteris domisi tam tikra sporto šaka), ar į kitus renginius, kuriuose ji galės išlieti savo energiją, arba kuponą bokso, šokių treniruotėms, šuoliui parašiutu. Savitumą vertinantys Avinai apsidžiaugs gavę ir kažką išskirtinio, galbūt pagaminto specialiai jiems.

Jei renkate dovaną Jaučio ženklo atstovei, atminkite, ji – neabejinga prabangai. Brangūs kvepalai, juvelyriniai dirbiniai, prabangus laikrodis, rankinė, pasivažinėjimas limuzinu, poilsis sanatorijoje ar viešbutyje ir pan. bus labai taiklios dovanos. Atsižvelkite į išliekamąją vertę. Jautis niekada neteiks prioriteto kiekybei, nes tik kokybę laiko reikšmingu aspektu. Be prabangos, šio ženklo atstovės vertina dovanas, kurios yra jaukios, malonios, taip pat kurias galima pajusti, pavyzdžiui, vakarienė žvakių šviesoje, šilko patalai, SPA procedūros ir pan.

Smalsioms Dvynėms puikiai tiks išskirtinės, originalios, retos dovanos moterims, taip pat jos įvertins personalizuotas, įdomias ir šmaikščias dovanas, pavyzdžiui, marškinėlius, puodelį su juokingu užrašu ir pan. Neprašausite pro šalį Dvynei padovanoję dovaną, kuri leis atsiskleisti jos intelektui arba padės dar labiau tobulėti, todėl knyga, stalo žaidimas bus puikiu pasirinkimu. Tiesa, dvynės moterys daug dėmesio skiria savo rankoms, tad žiedas, apyrankė, kokybiškas rankų kremas ar spa procedūra rankoms bus puikus pasirinkimas.

Vėžiukei, itin vertinančiai šeimą ir puoselėjančiai savo namus, labai tiks nuotraukų albumas, rankų darbo dovanos, jaukumo suteikiančios pagalvėlės ir pan. Patogumas ir jaukumas namuose – du labai Vėžiams reikšmingi dalykai, todėl dovanokite žvakes, smilkalus, minkštus pledus. Kalbant trumpai, jei dovana skirta namams papuošti, suteikti jiems grožio ir jaukumo, Vėžio ženklo atstovei tai bus idealiausia dovana.

Liūtams būdinga aistra ir šiluma, jie dosnūs, turi puikų stilių, mėgsta prabangą. Išrinkti dovaną šio ženklo atstovei – sudėtinga. Dovana turi būti solidi, ji turėtų priversti moterį pasijusti išskirtine, lepinama. Tad dovanokite antikvarinius daiktus, kokybiškus papuošalus, madingus drabužius, prabangius kvepalus, stilingas žinomo prekės ženklo laikrodis taip pat bus geras pasirinkimas, kaip ir odinė piniginė, kokybiškos grožio priemonės.

Mergelės – jos santūrios, turinčio subtilų skonį. Dovanokite degustaciją, fondiu. Išrinkti dovaną nebus lengva, kadangi šio ženklo atstovių nenudžiugins prabanga ir didelė dovanos kaina. Ieškokite praktiškų dovanų, tų, kurios bus naudingos kone kasdien, pavyzdžiui, buitinis prietaisas, leidinio prenumerata neliks neįvertinti. Mergelėms svarbus grožis ir sveikata, todėl maloniai nustebinsite įteikę kuponą į sporto klubą, masažui, grožio priemonių, losjoną kūnui, knygą apie sveikatą, manikiūro procedūrą ir pan.

Jei ieškote dovanos moterims Svarstyklėms, atminkite, kad ši moteris vertina vidinį grožį, jai svarbus estetikos aspektas, stilius, joms patinka bendravimas, kompanija. Dovanoti tiks pramogų kuponai, kuriais galės pasinaudoti su draugų kompanija, bendras laisvalaikis su draugais, taip pat nuotrauka ant drobės, žurnalo prenumerata, paveikslas namams ir pan.

Skorpionės paslaptingos, neretai šio ženklo atstovai yra neabejingi menui ir muzikai, todėl tiks bilietai į koncertą, muzikos instrumentas (jei tokiu groja), muzikos plokštelių rinkinys, bilietai š muziejų, paveikslas, skulptūra namams ir pan. Tiesa, Skorpionai neabejingi intymioms, aistringoms dovanoms, tad čia galite leisti pasireikšti savo fantazijai. Gal vakarienė tamsoje?

Šaulio ženklo atstovės mėgsta aktyvų laisvalaikį, keliones, todėl žemėlapis, kelionės bilietai, kelioninė kuprinė, knygos apie keliones ar šalis, lankytinus objektus, gaublys ir pan. bus tobulos dovanos moterims Šaulėms. Jos vertina dovanas, kurios leidžia jiems tobulėti, mąstyti, mat šio ženklo atstovams būdingas visą gyvenimą trunkantis polinkis į mokslą. Patenkinkite šį troškimą.

Jei Ožiaragius reikėtų apibūdinti vienu žodžiu, tobulai tiktų – karjeristai. Tad jei padovanosite Ožiaragiui kažką, kas susiję su jo darbu, veikla, karjera, dovana bus įvertinta. Kokybė – dar vienas aspektas, svarbus šio ženklo atstovėms. Todėl išmanusis įrenginys, prabangus rašiklis, odinis kompiuterio dėklas bus taiklios dovanos.

Vandeniui dovanojamos dovanos turi atskleisti šio ženklo atstovės išskirtinumą, jos individualumą. Intelektualios dovanos irgi bus geras pasirinkimas – dovanokite bilietą į kokius nors kursus, teartą, tobulėti skatinančio žurnalo prenumeratą, knygas, logiškai mąstyti skatinančius stalo žaidimus ir pan.

Svajotojos Žuvys apsidžiaugs gavusios kūrybišką, nuoširdžią, meile ir rūpesčiu spinduliuojančią dovaną, pavyzdžiui, rankų darbo šaliką, kepurę, nuotrauką dailiuose rėmeliuose, naminį gyvūnėlį, knygas, bilietus į muziejų, drobę ir dažų rinkinį ir t.t. Dėmesys ir rūpestis – tai, ką turi atskleisti dovana, įteikiama Žuviai.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausias

Šiandien vis daugiau žmonių laisvą laiką praleidžia naršydami internete, socialiniuose tinkluose. Kiti mėgsta gerus filmus arba įdomias knygas. Dar kažkas pirmenybę teikia aktyviam laisvalaikiui arba meditacijai. Visi pasirinkimai yra teisingi, jeigu tinka ir patinka tam, kas juos pasirinko. Tačiau reikia pripažinti, jog ypač rudenį bei žiemą vakarai būna ilgi ir tamsūs, todėl reikia turėti nemažai idėjų, ką smagaus nuveikti namuose. Norime...

Kodėl nesusidraugavus?